Prijava

Paaaaaaaaajko,ak' si mislio da sam muško...pu, 'bem ti sudbu kletu!

Ili ne voli imenice zenskog roda. :))

O,bre,ne znam koji je on član po redu da me svrstava u muške..:(

Stvarno bi trebalo neki avatar sa ...halterima da stavim! :)))

To sam i ja pomislila kada sam te ugledala prvi put...ali kada sam posle par sekundi procitala i tvoj nik! :) Ma, valjda nemaju oko za detalje! Dakle, halteri u krupnom kadru! :)))

Ma,neću,ne menjam avatar,ovo mi je omiljeni strip junak,Spirit.
Ali,da imam muke-imam!C,,c,c,c,... :)))

Naravno, a njemu ne prilici da se oblaci kao zensko! :))
Avatar je cudo...zbog mog nika sam ocekivala da ce neko misliti da sam musko, ili bar gej musko. :)))

Ma,jok bre,meni je baš od starta delovao ženstveno :)

Ne, gej musko bi bilo marcipanko. Marcipan je nekako skroz žensko :)

Hahaha Kao neka iz Foli Berzea! Pa naravno, niko nije toliko gej. :)))

Ma,da.
Al' mene moj mačo-efekat ne napušta...buaaaaaaaaa!!!

Ma de nije. Ima raznih... :)

Večeras me dvojica svrstala u svoj rod!Lepo sam rekla Mar da bi trebalo avatar sa halterima da stavim! :)

Marcipanko...zamisljam nekog mrsavka u sarenoj kosulji kako cuva ovce na Rudniku, duva u frulu i masta o Fesn viku. :)))

Ahehehehe,Mar!!!A bos,pa stao u svežu kravlju balegu(drugar mu čuva krave),da utopli bose noge :)))))

Hahahaha!!! A deca ga zadirkuju...ali on se ne obazire, hoda ponosno i vrcka...toplih nogu.
:)))

Balega nasušna!
Kad je jedan konobar hvalio veličinu pljeski u restoranu gde je radio,rekao :"A pleskavica,moj brat,k'o...k'o balega!Tako velika!"
:)))

Hahaha Balega, to dodje kao kompliment i mera kvaliteta! Gogo, pa mogla bi to i da definises! Cist ruralni sleng. :)))

Sad se trenutno osećam balegasto,ali eto,ako to i uradim,ti si mi svedok da imam autorska prava na ...balegu!!Ahahahahahaha!!! :))

Nego... i jos toliko primera! I za velicinu, i za osecaj, i za miris...pa i za odevni detalj! Hahahaha Cuvam tvoja autorska prava! Da neko nije pipnuo balegu autora Van Goge! :))))