Prijava

Већ дуже време боравим на интернету тражећи за одговором, али га не налазим. Проблем је што нигде нисам експлицитно написао који је мој проблем, а и плашим се. Овај сајт сам одабрао јер је доста активан. Свестан сам да има доста шаљивџија, који ће сматрати да овде терам шегу, али надам се да ће барем неко нешто корисно рећи и помоћи ми.

Проблем је везан за секс. Тачније... мастурбацију, која је мени више него секс. Пробао сам са девојкама, женама, чак је дошло дотле да пробам и са мушкарцем, али секс са њима ми не причињава задовољство већ неку обавезу... Обавезу јер нас је двоје или више и, некако је барем ред да пружиш и њима неку... разоноду.

Највише се свиђам самом себи, и као мали сам почео да се самозадовољавам погледавши у огледало. Тада сам себе спознао као сексуално биће и видео сам промену. Одједном сам осетио неки притисак у међуножју и схватио сам шта треба да радим.

Да... први пут у животу сам се напалио на свој одраз у огледалу. Схватио сам то огледало, и свој лик, као пожуду и учитеља блаженства, незнајући шта је врхунац. Достигавшига... не могу описати... само сам изхубио тло и видео сам у огледалу збуњеног дечака... али срећног... и тужног... блажентво је утихнуло... настала је празнина.

И тако сам то радио годинама, и други ме нису интересовали. Највећи доживљај је би ми био да кажем "Мама, спреми ми чисте ствати, одох да се окупам!". А кад нема маме, тата би преузео то на себе. Ода сам закључио да једноличност у тој радњи више не прави ту исту пожуду... Морао сам да импровизујем...

Купио сам мами за рођендан огледао. Осредње величине и она га је, наравно сместила у купатилу на веш машину, тачно наспрам великог огледала, које је било слепљено са зидом, од пода до плафона.

Да би ми било лепше гледао сам у мало огледало, али то огледало је било тако постављено да сам могао видети себе како... онанишем... али сам исто могао видети свој други одраз од плочица и своју фину затегнуту, младу гузу, што је дало још више импетуса да доведем себе до врхунца за трептај ока.

Ово је трајало, али знатно краће него прва "етапа" мог сексуалног живота. И постајао сам незадовољан... Брљао сам по маминој торбици и тражио она фина огледалца, али на сваком је било неке шмике... укаљана су била... гасила су ми пожуду, која је већ посустајала због сличности из дана у дан...

Дошао је циркус у град и разне друге дрангулије. Тада сам први пут чуо за нешто што се зове кућа огледала! Небеса су се надамном отворила, суза радосница потече ми низ образ. Одјурих до купатила, и наместих сцену! Огледала су блистала од светлости неонке, а ја сам постао та светлост у делићу секунде!

Сваки дан, тих недељу дана боравка тих великих људи, сам ишао у кућу огледала и сањао о томе да будем сам ту. После трећег дана, сам решио да се ушуњам. Од тада ништа није било исто. Видео сам себе свих облика и величина како се задовољавамо. Нешто невероватно... рај...

Циркус је отишао... ја сам се утопио у туги... Рекао сам да ме је девојка напустила да бих отклонио сумњу... није једна... него нас много...

Ближио ми се осамнаести рођендан и родитељи су ми купили камеру. Схватио сам шта то значи. Сними себе, пробај пред огледалом да пробудиш пожуду! Гледаћеш себе како то радиш! То је оно право! Некако сам успео да се винем у небо и театрално се вратим на земљу. Сачекао сам до сутра, једва спавао, ишчекивао сутрашњи дан, као да је дан победе. Камера је била нешто што огледала не могу заменити... толико ме је то психички подигло, вратило ону стару пожуду... Касније бих покушавао да имитирам детаље испред огледала - истовремени оргазми! А тек када бих снимао свој одраз и то гледао... јаој морам до купалила сада... када само помислим...

И то блаженство је крако трајало... тражио сам још и још... Напокон сам скупио паре за 3Д камере и пројекторе и опрему за гледање. Пново се све вратило на старо добро летење кроз облаке, пропадање кроз небеске рупе блаженства... Краткотрајно...

Сада тражим начин да урадим холограм себе, али немам ни новца ни могућноти... осећам да лудим...
Како да задовољим своју страст или ми помозите да нађем пут то пожуде према другој особи?

Au, kakvo sranje....:((( Jesi li pricao sa psihijatrom o tome? Koliko godina imas?

Ово је прво место где сам се обратио. Не смем тек тако код доктора... плашим се да ће ми дати неке лекове да ми смање жељу, а жеља ми се већ смањила. Хоћу да чујем шта народ има да каже, иако знам да ће доста њих да ми се смеје и да прича којештарије. Спреман сам на то, јер ми је то на неки начин психолошки тренинг. Не могу се крити вечно. Ја сам оно што јесам, само још и људи блиски мени то да виде...

Nisi odgovorio koliko godina imas?

Ја сам оно што јесам

Koliko ja znam autoseksualac je po definiciji samo osoba koja ne zeli da vodi ljubav ni sa kim osim sa... svojom rukom, I guess?.. tako da to definitivno jesi. Sad koliko je to psihicki poremecaj ne znam... Da je izlecivo- ni to ne znam... Valjda sve zavisi od toga kako je doslo do toga...
Da li si imao nekih trauma, losih iskustava sa devojkama/momcima kao klinac?
Jebiga, zatucano smo drustvo... Tesko da ce doci do prihvatanja u zajednici..:(
A sa emotivne strane? Da li si osecao nesto prema nekome, makar platonski? Ili mozda seksualnu privlacnost prema nekom starijem? Majci, ocu makar? Mozda si shvatio da je to uzaludno pa se .. zatvorio u sebe? Okrenuo sebi?:) Oprosti, znam da nije duhovito.

Шта се примаш пуфнице, човек је тролсексуалац, види се из перспективе мог замагљеног вида понедељком ујутру...

Prvo, ŠKK!?
Za ovo još nisam čuo...
Ali, evo ti par definicija i neki forum koji sam našao sa sličnima tebi...
http://vukajlija.com/autoseksualac
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=autosexual
http://simple.wikipedia.org/wiki/Autosexuality
http://www.asexuality.org/en/index.php?/topic/30870-asexual-vs-autosexual/
Možeš ti sve to pročitati, ali ja mislim da to već sve znaš.
Moraš se obratiti nekome. Ako ne psihijatru, onda nekoj pametnoj osobi koja zna kako da ti pomogne...
u asexualizmu se obično malo kasnije razvije nagon prema jednom polu... Valjda će tako i kod tebe...

Koliko godina imas?

Koji ste vi prijemnici, da čovjek ne povjeruje...

Ti si pitao da li si normalan, dakle, odgovor je - nisi.

Čovjek stvarno ima težak problem. Ko se nije susretao u praksi ne zna kako mu je.
Na sreću oni su ponovo tu, ponovo rade kvalitetno, diskretno i besplatno. Kao i za sve i za tebe će naći rješenje.

http://psiholoskisavjeti.blogspot.com

Čovek ima problem a obratio se na sajt gde svi jedva čekaju da neko ima problem kako bi isti definisali!:-)
Sine imaš internet, ukucaš u guglu svoj problem i dodaš besplatno rešenje i sve će ti se samo kasti...

Stvarno vjerujete da se covjek ne zajebaje? :D

Mislim, bas ce na Vukajliji potraziti savjet te prirode :P Vukajlija nije psiholosko savjetovaliste pa da se registruje prije 3 sata i odmah postavi tekst.

Od 1 do 10, tekst je dobra 9-ka, bravo! Komentari onih koji su povjerovali su cista desetka! Skidam kapu! XD

Nagledao sam se svega i svacega na internetu ali ovoga nisam.
Mogu samo da ti preporucim dobar sajt za "takve" Probleme.

Ма ни говора о дуплом налогу!

Pazi sine, našao sam ti rešenje. Plati za početak neku kurvu. Odvedi je negde da je kresneš. U međuvremenu nabavi neko ogledalo sa lastišom. Zamoli je da kad legne na facu stavi to ogledalo i gledaj svoju facu dok je krešeš. Ako deluje primeni na normalnoj ribi.
Predlog broj dva. U spavaću sobu nabi ogledalo sa strane i na zid. Dok vodiš ljubav sa ribom , a ti se fokusiraj na sebe i eto rešenja!
Predlog broj tri- stisni bre muda i idi kod nekog psihijatra. Malo ćaskajte i tako to...

Treci je najbolji predlog. Mora da ide kod psihica pod hitno.
Mada, to je zanimljivo. Gledas sebe i masturbiras. Pitam se samo da li takodje i zamislja sebe kako tuca samog sebe.... To bi tek bilo zanimljivo:)

Јебеш ми матер, ако ви нисте луђи:)

Promeni pol, muskarci Srbije bice ti zahvalni.

Otrove, ne budi zlocest. Sta je sledece, neko ce mu predloziti hemijsku kastraciju?

Probaj da oslepiš. Posle toga , oslanjaš se samo na virtuelni svet u tvojoj glavi , i boli te tuki koga krešeš kad ti ispred sebe imaš svoj film...