Prijava

А ако га дрка 5 пута на дан и притом замишља жене, онда није дркаџија? :)
Да ли би исто био ''дркаџија'' кад би се и даље ложио на самог себе, а не дркао.

Дркаш појмове, Кизо.

Ne pojmove, kurac.

Onda samodrkadžija, a ne ono akademsko!

E Džimi, obiđi malo servis.

Pufnice, to sam se ja zajebo malo. Jebiga.

Dzimi, ako kazes da se fejspalmujes zbog nekih komentara bilo bi lepo da ih navedes. Ovako je samo zlocesto.

Па, на све коментаре у којима га људи упућују на некакву помоћ.
Овај сајт је пун пацијената којима је заиста потребна помоћ (има их сигурно неколико десетина међу активним члановима), али то не признају, па људи једва чекају некога ко призна да има проблем, како би дошли и солили му памет како треба да иде код псиџе. Најлакше је рећи ''Иди код психијатра''.

Уосталом, коме се јебе што човек дрка на самог себе?
Такве проблеме сврставам у хирове, а не у реалне проблеме.
То је као да је рекао ''Имам проблем, хоћу да имам плаве стидне длаке, а ја имадем црне!''

E Džimi, obiđi malo servis.

Чек...

JTU again? Samo se on moze paliti na samog sebe. Autoseksualac!

cekaj bre, ovo je trol.
ali ako u nekom slucaju ipak nije, imam sajt na kome mozes da postavis pitanje pastiru da ti pomogne i ispravi tog djavola u tebi, uspeh zagarantovan :)

http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php

Kako dobra prica! Za roman! Sa sve onim cirkusom! Moras bar malo da budes autoseksualac da napravis ovaku dobru pricu u kojoj si ti jedini akter! Ja sam odusevljena!

Ја сам очекивао да ће да буде сцена у којој он баца мајмуна у циркусу, па дође кловн и укеба га уваљивањем тукија у буљу. Али то се није десило.

Evo ti savet, idi kupi nekog kineza (oni su jeftini), plati neke zajebane operacije da mu promene lice da izgleda kao ti, i jebi...

Nije, nema ni klovna...nema niceg, covek je sam u kupatilu, sam u cirkusu, jedino sto radi je drkanje i i dalje je prica zanimljiva! Ludilo!

Тотално ЈТУ-овски, тако ли је, бе, Енерџи?

Hahahahahahaha sad sam pročitao ceo tekst koji je kralj od vas napravio dupli

Ova defka na tu temu nije losa.
http://vukajlija.com/kako-bih-volio-da-sam-normalan/200403
Ima li coveka da se to nije nekad zapitao... Ako i ima, ne bih sa njim da razgovaram!

Boles' bre, i ne znam sto se palite uopste na ovakve stvari. Bilo je u istoriji par dobrih resenja za ovakve slucajeve.

Зар не проваљујете да вас лик дрка?

Драга Савета, дечко ми је ејакулирао на хулахопке. Да ли сам ја трудна?

Ne, ja bas mislim da je mrtav ozbiljan. A i bio bi odlican pisac!