Prijava

Ovo je predlog da se Vukajlija proširi. Trenutno samo 2,5 posto vukajlijaša je iz Hrvatske, više ima korisnika vuke u italiji 3 posto. Vuka bi se lagano mogla izreklamirat u hrv putem foruma, blogova itd. Ovo je više komercijalni predlog koji bi mogao najviše zanimat kaizena.

Pa ni u Srbiji se ne reklamira.
Samo što ima stranicu na fejsu i tviteru.
I to je to...

I desetinu jedne stranice u Blicu...

Al su ljudi preko nekog ili na neki način čuli za sajt. Oko 75 posto posjetilaca je iz Srbije.

Svidja mi se ideja za prosirenjem, ali ne verujem da ce se Vukajlija reklamirati.

Nema potrebe za tim...

Ne mislim na plaćene reklame. Ovo je više tema kao što rekoh za kaizena nego za nas.

Da pozovemo i ujke malo na sajt?! he he he
E to bi bilo zanimljivo gledati.

Већ има доста аутора,и превише. А модератора је мало. То би било чисто пренатрпавање сајта, по мом мишљењу.

Hm. Pa mozes reklamirati sajt
ako u Foto Albumu odvojis(na Fb) jedan album Vukajlija.
i unutra kacis nege slike koje su po tebi zanimljive i tagujes ljude koji imaju smisao za humor
ja sam navukao 4-5 ljudi tako na Vukajliju i oni su podosta aktivni i zamenili su Fb sa vukajlijom.

zamenili su Fb sa vukajlijom.

Нека, нека... И онако ми је пун курац лицакњишких фора на сајту.

Našite Prosinećkom na leđa VUKAJLIJA.COM i garant će naići kamara Krvata.

Da iznajmimo cepelin i da zakacimo bilbord "VUKAJLIJA.COM POSETITE NAS, ZABAVA I HUMOR NA PRAVOM MESTU" i provozamo ga kroz evropu. Taman da EU pokazemo da nismo zlocinci. :)))

Navijacice sa kratkim majcama do pupka da iskacu na svakoj lokaciji padobranom i da skandiraju VUKAJLIJA, NAPRED VUKAJLIJA! Mislim da bi ovo bio odlican marketing.:)))

И ујке и турке...

Kakva glupost od predloga, zaključajte ovo.

Ja sam i dalje za kurtone sa ukusom Vukajlije. Nek probaju, pa ako im se svidi...

Kizo, lepo je sto si ti kao muskarac zainteresovan toliko za ukus kondoma.

Wow... kad bi samo postojale neke pametnije teme za diskusiju.

Ја сам за!

Али ако се рекламира у Хрватској, мора и у БиХ и у Македонији! Па и у Дежели.

БРАТСТВО ЈЕДИНСТВО!