Prijava

Ја сам за!

Али ако се рекламира у Хрватској, мора и у БиХ и у Македонији! Па и у Дежели.

БРАТСТВО ЈЕДИНСТВО!

Tako je! Al' onda nema ćirilice.

Ко их јебе. Нека науче!
Како сам ја научио латиницу?

Џими, аватар ти је дојајан. :)

Jes' vala, i to što kažeš.

To bi se pretvorilo u bljutavo nacionalističko prepucavanje i napušavanje tipa "vi nama, mi vama", majke, sestre, istorija pizda materina, kao što se može videti na mnogim forumina i Jutjubu. Ukoliko bi uopšte zaživelo.

Pa ako dođe takav pacijent, on bude banovan i to je to.

Ne verujem da bi bilo slično, samo se još malo pooštri kontrola. Vremenom dođe neka zgodna purgerka međ moderaore, pa napravimo okupljanje u Zagrebu. :)

А што би они били овде? Нек направе лепо Хрватлију или тако нешто... Дефка ,,строј за прање суђа''??? ШКК!

Немам ништа против њих, али чему поновно враћање Титу? Неће то на добро да изиђе.

Ко их јебе. Нека науче!
Како сам ја научио латиницу?

Тај рад. А и биће много препуцавања. Ни сто модова неће бити доста за 200 напаљених клинаца. И овако немож на Вуку кад је дерби.

Ne verujem da bi bilo slično, samo se još malo pooštri kontrola. Vremenom dođe neka zgodna purgerka međ moderaore, pa napravimo okupljanje u Zagrebu. :)

У, који би то гушт био. :))

To bi se pretvorilo u bljutavo nacionalističko prepucavanje i napušavanje tipa "vi nama, mi vama", majke, sestre, istorija pizda materina, kao što se može videti na mnogim forumina i Jutjubu. Ukoliko bi uopšte zaživelo.

ЈуТјуб нема Пекија за модератора и његово оштро модераторско сечиво!

zakljucavam.

ovo ce da se pretvori u prepucavanje koje nema vezu ni sa cim.
ne sekirajte se, nije kajzen jutros otvorio vukajliju pa da ne zna kko se reklamira i odrzava dobar sajt.

Е, јесисиса! :)

jesam :)
ne banuje mi se iskreno. posle mora pamtim koga sam banovao, pa na koliko, pa da se setim da odbanujem...

jebes to, full time job :)

Е, али можемо да четујемо овако на закључаној теми, а остали само да гледају. :)