Prijava

Мислим да би било фино да се ова опција врати.... и за постере а богу ми и за дефиницје... Ако је глупа тема, као што претпостављам, закључајте је...

Ne kapiram, pa kad kliknes na datum, slozene su po popularnosti. A kad ides redom, slozene su hronoloski.

Stvarno i ja ne kapiram fejs.

вазда су били враголани ови администратори

Sad ti promeni svoj prvi post i zapitaj se koja je sustina zivota, do'akaj sistemu!

Sistem se ne razbija spolja. džaba.

Брате кој вама двома курац? Шта не контате?

Prvo nek se izjasni Cule, da vidimo da li nam je zajednicko nerazumevanje. Dokle ja prvi!

Ко дете си Јеричо јбт. Али то значи да си напредовао :р

Pa kad kliknem na svoje deficije ima "po popularnost" i "po vremenu" ili ti misliš na ove sve definicije sa sajta, na naslovnoj?

Фора је у томе што је раније могло да се поређа све по популарности, па би онда Моја баба била прва на листи па тако фураш првих сто страна.... Код постера онај са Кантер Фифа зајебанцијом.... сада тога нема...

ili ti misliš na ove sve definicije sa sajta, na naslovnoj?

To je to. Nismo te razumeli.
A i Jericho nije lepo shatio pa sad ćuti :)

Ako misliš na sve defke i postere, i na naslovnoj i na profilima, to bi bilo vrhunski...

То је било раније, на старом сајту, и то ми је рецимо ствар која ми највише фали... То и однос оцењених дефиниција... ух што мрзим што то немам! Стра'ота

Jednostavnije je bilo onako. Za.

Ali protiv za sve defke, sranje je da jedna ista defka skuplja 200 pluseva nedeljno samo zato sto je prva na listi. Sta kurac.

Што јес јес, али рецимо мени је онај постер био најгенијалнији икада и баш не волим што су сад неки други сигурно испред њега на тој листи... Тај постер је без премца најбољи постер који је неко икад оставио овде... после оног мотикиног

Apsolutno se slazem sa idejom da se vrati opcija po popularnosti za taj dan.
Najveca greska, po meni, od novina je ova sekcija "Odabrani posteri". Rijetko, ali vrlo rijetko mi se svidjaju, ti odabrani. Tacno "silite" neke postere da postanu dobro ocjenjeni.