Prijava

Posto je inace uobicajena praksa na sajtovima za zabavu da se angazuju (tj. plate) ljudi koji ce svojom aktivnoscu privlaciti posetioce, predlazem da se uvede nova funkcija na sajtu, animator. Za animatore bi se birali najduhoviti ljudi na sajtu, recimo glasanjem ostalih clanova, a animatori bi imali daleko veca ovlascenja od obicnih clanova. Ne bi moglo da se desi npr. da modulatori banuju seljaka zbog ove seljakove (prejake) fore, pod izgovorom da krsi novoustanovljena pravila foruma. Srecom, foru nisu obrisali.

Sustina je da bi ovakvih animatora bilo relativno malo, najvise 10, i oni bi mogli u razumnoj meri da krse pravila koja vaze za obicne clanove (ukljucujuci ktitore), jer to u krajnjoj meri doprinosi popularizaciji sajta. Moze sajt da ima 40.000 Super Marka, to je kerov kurac bez bar nekoliko "seljaka veseljaka".

Meśa, (eternal) seljak veseljak, Tulumbac (uprkos grebickoj mrlji na karijeri), vise mi niko ne pada na pamet, znaci moyda je dovoljno i 3 naloga. Naravno, redovni izbori, borba za titulu i sve sto ide uz to.

Naravno da bih otvorio temu, tema se ne tice Dzimija, nego seljaka. Pokusavam da napravim pravnu rupu u zakonu, da zakon ne bude jednak bas za sve. Evo promenicu post, da ne skrece paznju na to.

Ne vredi sto sam ja korektan, kad Đimi ima neki problem u glavi. Ne vidim cime sam ja to doprineo da dodajes seljaku jos 8 dana na ban?! Ako je onaj seljakov post jedini zasluzio ban, onda jos 800 autora zasluzuje to isto za svoje u poslednja 24 sata.

I jos imas drskosti da meni na vrat kacis svoja sranja? Nauci da podneses salu na svoj racun, koristice ti ta vestina u zivotu!

Тема нема смисла.

Аниматори сајта треба да буду људи (као што и јесу) који квалитетно пишу дефиниције. Ово је сајт на коме се пишу дефиниције и то је у првом плану. Коме требају кловнови, нека оде у циркус.

Ne bi moglo da se desi npr. da modulatori banuju seljaka zbog ove seljakove (prejake) fore, pod izgovorom da krsi novoustanovljena pravila foruma.

Правила су јасна. Нема више спамовања форума. Блеки је постовао нови правилник. Што се тиче Сељака, хоћеш да му додам још 10 дана због вређања?
http://vukajlija.com/mililitar/243221#comment_745286

Srecom, foru nisu obrisali.

Ја не бришем постове из активних тема на форуму никада.

Ne vredi sto sam ja korektan, kad Đimi ima neki problem u glavi.

Проблем, дечкоњо, имаш ти. Из неког мени непознатог разлога, ти си киван на мене, па сад сваку моју одлуку гледаш да дочекаш на нож. Уместо да ми захвалиш што сам ти другара бановао на САМО два дана (јер ми је лик симпатичан), ти ме напушаваш и пишеш оне ствари о мени на чету (мислиш да нећу да видим, а?) због којих је требало још тад да будеш банован. Јебига, МрМун се зајебао, па те бановао на само 2 дана. Али, то нека ти буде опомена. Колико се сећам, скоро си исто нешто био банован. Зато је требало више. Нема везе, памтимо да ти је сад попуштено, тако да ће следећи пут бити бар две недеље.

Moze sajt da ima 40.000 Super Marka, to je kerov kurac bez bar nekoliko "seljaka veseljaka".

Сад треба да ти продужим бан због омаловажавања члана Супер Марко, који узгред нема везе са целом причом. Шта га увлачиш у ово? Много си ти пустио језик.

I jos imas drskosti da meni na vrat kacis svoja sranja? Nauci da podneses salu na svoj racun, koristice ti ta vestina u zivotu!

Не врши замену тезе. Нисам га бановао због ШАЛЕ, већ због спама. Научи то да разликујеш, користиће ти та вештина у животу.

А могло је и због вређања. Свеједно је.

Поздрав.