Prijava

Koja je fora sa ovim klincem? Zašto ga svi toliko mrze? Čuo sam na hiljade pesama na isti "Teenage musical" kalup i niko toliko ne hejtuje kao ovo i kad god neko loše peva, kažu da peva bolje od Justina. Može li neko meni da kaže zašto on toliko ljudima ide na nerve?

Ja ga nikad nisam čuo, možda jesam na radiju, al ne znam da je to bio on. Ni meni nije jasno što ga mrze i što je toliko popularan na ovom sajtu?

Завист.
Песме и текстови су му њесра, не изгледа ништа посебно, а има брдо лове буљуци малолетница влаже на њега.
Многи би се мењали са њим, па макар не мутирали до двајеспете године и певали довека лимунадице за предпубертетски узраст.

Такође, претерано присуство у јавности. Не мош да не чујеш бар по пет његових и Лејди Гагиних песама, па да живиш у пећини на Борнеу.

Ja se ne bih menjao, nema para. Ne bih mogao da živim, a da me toliki ljudi mrze, pa makar i bez razloga...

Eto. Je l' ti sad jasno?

Toliko je taj lik važan u mom životu, da komentarišem temu o njemu. Mali ima da bude još veći faker, samo ako bude slušao producente i proda dušu đavolu.