Prijava

DunCara moj čovek! :)
Samo je u poslednje vreme češći danhil nego dejvidov...

Ako sam u gradu kratki espreso ovako naručen-Kratak da mi srce pukne, i čim vidiš da sam ga srknula krenuti praviti drugi. Ili ako je retardiran konobar naručim odmah dva/da se ne smara jadni čovek dolaženjem/
Kući iz zdravstvenih razloga prešla na ovo što se naziva Nes mada je židovski Jacobs bolji, domaći šatro Grand je skuplji nego taj nes švercovan iz Mađarske pa se kupuje po buvljaku.
I tako ne znajući madŽarski sam ga jednom kupila Nincs kofein što znači bez kofeina. Pet dana me glava bolela/što ti je jebena navika/ a onda sam skontala šta je i otad gledam.
Sve bez šećera, mleka, klikera, bonbona i svega što imaju običaj da me pitaju hoću li a ne mogu zapamtiti Bez išta-nego samo verglaju svoje napamet naučene gluposti.
Kamel uz to il je neću ni piti, jebiga.

Tursku samo da je slatka,da kašičica stoji uspravno u šoljici od šećera,i sladak nes sa mlekom.

Čime to mešaš? Bagerom? Pozdravio te moj čoek...

Produžen s' mlekom, mnogo sladak. Ili običnu crnu, takođe jako slatku.

Čime to mešaš? Bagerom? Pozdravio te moj čoek...

Šta će mi taj tvoj,Kosmo mi treba,moja ljubav jedina,a nema je.

;))) ja sam mislila da ste vi Čedini za slobodoumlje.
Reko' moj čoek jer i mi imamo u kući priručni bager za mešanje njegove kahve.
Sad će Kosmo, ne da si tužan:(

Turbo slatka turska naravno.

Mega, giga, soniplejstejšn turbo slatka
Čika Mrvici 7 ziliona pozdrava posle iljada i iljada godina odsustvovanja sa sajta :)

Мара лаже, она ни не пије кафу него гризе главу шећера а кафу сипа пипетом озго.

To su te reči koje su mi falile da opišem slatkoću svoje kafe :))
Fala ti puno.
Pokosiću ti njivu za ovaj lep geS :)

jednom u zivotu probao kafu i nikad vise nisam ni kapi popio... odvratno xD makar meni xD

Po 3-4 turske i 2-3 nesa na dan. Bez šećera ili mleka, crna. Jesam zavisnik od kofeina?

Turska bez mleka i šećera, ako nema onda espreso. Zavisnik sam samo takav

'Ladan nes, bez šečera.

Jebg,200 gr."Don kafe".Moment košta 200 dinara!
Kao "Kopi fuckin' Luvak"!!!

Црну ону најгору турску, без шећера без млијека :)
свако јутро шољу од 0,33 да останем будан у школи