Prijava

mislim da je svakom potrebna ova tema... ko je za?

Ja se iskreno izvinjavam sto na pocetku nisam objasnila neka "pravila" ove igre ...
Do sada je ova tema uvek bila pod nazivom "Ko poslednji pobednik", ja se nisam lepo izrazila... Naziv ove teme bi (u neku ruku) trebao da glasi Ko poslednji pobednik (i posto je pobednik on treba da casti.....)..mislim tako nekako... :D

Da li je sada jasno?

ajmo narode... haha ;D

Moramo malo da pojasnimo pravila...

De da čujem uslove,pa da potpišemo ugoovor.. :)

Prvo, ne znam ko će da nam zatvori temu...
A onda, palo mi je na pamet da ko je poslednji mora nešto da časti pretposlednjeg...

Nato,poslednji časti,kanda,80 duša.. :))

Mozemo tako da se dogovorimo i za onu temu! Ili ilegala u vezi ove igre vise prija? Ne razumem...

Meni se tamo i ne igra...

Za koju igru?
:plavuša u zbunu:

Al' ne zaboravite da smo i ranije imali paralelne igre..posljednji :-)))

Vratio se Dio u ilegalu...Ko poslednji plaća predposlednjem piće na LIVE verziji ove igre...Tako nekada davno odigrali Predražinjo RD, Tasmaniski đavo i ja...I bilo super. Predražinjo poslednji stigao...:-)

Počašćena sam ovom temom... :))

Ja se iskreno izvinjavam sto na pocetku nisam objasnila neka "pravila" ove igre ...
Do sada je ova tema uvek bila pod nazivom "Ko poslednji pobednik", ja se nisam lepo izrazila... Naziv ove teme bi (u neku ruku) trebao da glasi Ko poslednji pobednik (i posto je pobednik on treba da casti.....).. tako nekako... :D

Da li je sada jasno?

ahahahhahah..TIIIIIIIIIIIIIII,nekome nešto da objašnjavaš????cccccccc