Prijava

Dzeriko kapetan obrenovac

DŽERIKO ODBIO DIREKTIVU DA SE POVUČE I RAZNEO SE SA TONU DINAMITA

Hvala mladi gospodine
pogledacu cim se nakacim na neki vajrles u kolima sam sad

Jebote, citam komentare i smesim se. Prosto je divno koliko su jadni i na sta su spremni sve, samo da ne priznaju poraz. Sledece sezone kad im Dalo bude prvi plej, ima da kmece, ali se nece secati sigurno kada smo mi bili u toj situaciji i kad nam je Aleksej Nesovic fazon bio prvi izbor. To se zaboravlja naravno. Uglavnom, imacemo lepe fikseve u Eurocupu sledece sezone, Bezbradica, Dalo i Vanja Marinkovic kao glavna zvezda, verujem da mogu da pomrse racune Solnoku.

Sto se tice nas, treba dobro odraditi prelazni rok. Ukoliko je moguce, zadrzati veci deo ekipe (Bobiska ide, Vilijams i Djenka verovatno), ali naci adekvatne zamene za ovu trojku. falilo nam je jacine u reketu cini mi se ove sezone u El, nije mogao Bobi sam, i neki bek suter koji moze da sasuje 15 poena. Djenka je pokazao da moze, ali oscilira dosta, srecom pa je tempirao formu za kraj sezone kada je bilo najpotrebnije. Bice zanimljivo svakako. Osvajanje Aba lige treba da bude pis of kejk, ne vidim kako neko od ove dve ekipe moze da nas dobije kod kuce, i 3-0 je realan rezultat sa kim god smo u finalu. Domacica naravno, treba zgaziti do kraja konjusare, oni ce da grizu i vuku, to im je jedino ostalo da imaju posle da kazu ''e mi smo'', a da nastavak ne bude ''ispusili kitu''. Iako sezona jos nije gotova, mozemo biti zadovoljni. KOja pobeda vise u EL bi bila slag na torticu, ali opusteno, tu je sledeca sezona.. :)

Sad se kriju par dana, ližu rane.

https://www.youtube.com/watch?v=bxc52wHn9tQ

Samo Dangubic ne skace, sisa jedna pederska.Poceo je opasno da mi ide na zivce. :)

Jebote, citam komentare i smesim se. Prosto je divno koliko su jadni i na sta su spremni sve, samo da ne priznaju poraz. Sledece sezone kad im Dalo bude prvi plej, ima da kmece, ali se nece secati sigurno kada smo mi bili u toj situaciji i kad nam je Aleksej Nesovic fazon bio prvi izbor. To se zaboravlja naravno. Uglavnom, imacemo lepe fikseve u Eurocupu sledece sezone, Bezbradica, Dalo i Vanja Marinkovic kao glavna zvezda, verujem da mogu da pomrse racune Solnoku.

Sto se tice nas, treba dobro odraditi prelazni rok. Ukoliko je moguce, zadrzati veci deo ekipe (Bobiska ide, Vilijams i Djenka verovatno), ali naci adekvatne zamene za ovu trojku. falilo nam je jacine u reketu cini mi se ove sezone u El, nije mogao Bobi sam, i neki bek suter koji moze da sasuje 15 poena. Djenka je pokazao da moze, ali oscilira dosta, srecom pa je tempirao formu za kraj sezone kada je bilo najpotrebnije. Bice zanimljivo svakako. Osvajanje Aba lige treba da bude pis of kejk, ne vidim kako neko od ove dve ekipe moze da nas dobije kod kuce, i 3-0 je realan rezultat sa kim god smo u finalu. Domacica naravno, treba zgaziti do kraja konjusare, oni ce da grizu i vuku, to im je jedino ostalo da imaju posle da kazu ''e mi smo'', a da nastavak ne bude ''ispusili kitu''. Iako sezona jos nije gotova, mozemo biti zadovoljni. KOja pobeda vise u EL bi bila slag na torticu, ali opusteno, tu je sledeca sezona.. :)

Потпис.

Јесам ја једини који верује да ће сви остати? Мислим да ће им Ћорави свима замастити уговор и да сл. сезоне пуца на топ 8, што да не

едит: Нема на чему Псето брте, велики поздрав

Za prelazni rok se ne brinem uopste koliko znam bek suter sa 15-20p u rukama je vec dogovoren samo da vidimo ko ce da odmara jovica lolo i da li je jokic realan ili ce ipak neka camugetina

http://u.vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=986#post_3176302

Da li ste zapantili post?

Psteo, je l' znaš koji bek šuter konkretno?

Није искључено да се Мишко предомисли па да нам пошаље Јокића. Али дај прво да освојимо АБА Лигу, лако ћемо за следећу сезону. Биће чупаво у среду, мада мислим да би лакше изашли на крај са Цедевитом него са Будућношћу, бар ја имам такав утисак.

Ђенкина фаца после погођеног слободног бацања за 78:70.
http://kepfeltoltes.hu/150420/djenka_www.kepfeltoltes.hu_.png

Данга Гробар на 0:33 не може ни да се радује! Лоло
https://www.youtube.com/watch?v=bxc52wHn9tQ

Psteo, je l' znaš koji bek šuter konkretno?

da znam rekao bih odavno

мени је много лепше да гледам гробарска понижавања у јанпи стилу него да звезда оде у топ8 евролиге рецимо

искрено

Ali koja promena u glavama navijaca:
-pre mesec dva koji kurac ovaj djenka nema pojma nista ne igra a ima minute protiv budiveljnika ga usralo raskidaj coki ugovor preplaceno crno govno
-danas djenka bogotac pisa crnim kurcom po dulu coki produzavaj ugovor obavezno aaa djenka brat moj crni

Za prelazni rok se ne brinem uopste koliko znam bek suter sa 15-20p u rukama je vec dogovoren samo da vidimo ko ce da odmara jovica lolo i da li je jokic realan ili ce ipak neka camugetina

Ako taj bek suter bude Miljenovic ili neki klinac iz mege, iskenjam se na istog. :D

Znaci neki Gaudlok, Bogdanovic, Spanulis ili tako nesto dolazi u obzir.. :)

Miljenovic je plej.

Znaci neki Gaudlok, Bogdanovic, Spanulis ili tako nesto dolazi u obzir.. :)

Само Стефан Кари и Клеј Томпсон долази у обзир. А и онако им истичу уговор са Голден Стејтом. Лололо

Negde sam pročitao ovaj momak...
http://i.ytimg.com/vi/BSofWXhXT-A/maxresdefault.jpg
Al to se vrv neko sprdao. Mada...

Dio ko je ova glava? Nisam iz ove priče košarku pratim samo godinu dana. Hvala na brzom odgovoru pozz