Prijava

Gvozzden
salabajzeru brate jel u ugljeviku pale te fore da kad ti neko ukazuje da si debil da je tebi kontraodgovor da se opusti i da nadje nesto da jebe

контраодговор је берба ушију, моментална.

Да л' да опет глумим св. Саву ил да ме боли курац?

mitke brate izraz berba usiju je izasao iz mode 1963

Израз јебе и ванвременски је.

jebe mozda u mrkonjic gradu

Gvozdene, zar ne vidiš da ti pružam podršku?! Postaješ mi omiljeni lik na sajtu. Podsjećaš me na moje početke na sajtu. PO DRŠ KA!
I da, đe sam ja to pozivao na opuštenost i nejebicu?
Nemoj samo na Rihin nivo spustiti se, plz.

Gvozdene, ja sam jebo u Mrkonjiću. Nemaš pojma kako je pičato mjesto. Ja sam jebo dronfulju, al nije bitno.

Pustili na tekmi sebija rusika zenke.odbojka.pjesmu dance wtih the devil
Hahaha six gate open

Pu govna jedna

Nisam citao vesti a ni gledao kazite mi gudura kakav je bio vidim prozivke neke ovde

krš gole stjene i gudurina, ivica dačić najveća pizdurina

Играо последња 3-4 минута, за то време је Симон дао 3 тројке лол

Није се истакао, али није ни био у прилици да шутира, а није силовао безвезе како обично раде млади играчи кад играју прву праву сениорску утакмицу. Мени се то свидело. Направио је неки улаз, гурнуо лопту Настићу, овај се спетљао... Углавном, деловао некако сталожено, допало ми се то.

igrao je malkice nista ne moze da se kaze.
a nije to moje prozivka ako na mene mislis, to je moje misljenje da mu je kul da ode na pozajmicu u mzt.

Иначе, предомислио сам се, мењам оно "ништа ми се ово не свиђа" у "идемо на фајнал фор" иксде

igrao je fazon minut i po i nije stigao ni da sutne posto je sve suteve u zadnjih minut i po uzeo simon. nije preterivanje

Nisam mislio na to tvoje nego na salabovo pseto kakav bio guduric hahahaha

Сад сам погледао у статистици, играо је 5 минута. Слушајте Фендера и немојте да ми противречите.