Prijava

Šta li Cirbes sad radi?

лооооол ћоки сере пролив по сиротињи

газимудо - сикира се

Necemo proci u top16 a

I na Guduru si odmah zaboravio...ccc

Ajde ne maleriši šumenko mali.

И ја бих волио да није истина ово што пише.

stvarno je predebilno bilo očekivati ovo

Cska popunio roster odavno. Oli takodje. Mada bi kod njih i mogao da upadne. A i turcin onaj objavio za nas da jurimo kostasa. Ako dodje, pisanje...

Ako ovaj dođe, ladno Teodosića iduće sezone očekujem i aupičkumaterinu.

Nije nemoguće da dođe, tremutno mu je karijera u padu. Na EP je bio u reprezentaciji, ali maltene bez minutaže, i učinka. Šta mislite na kom nivou mu je samopouzdanje ?
Za nas bi bio nestvarno pojačanje. Opet izvor informacija ne uliva poverenje.

Koliko god bio u padu, za nas je vrh pojacanje. A i denver mu sad isplatio skoro 5 miliona za ovu sezonu. Nije da mu treba kesa. Izvor odakle je potekla info je onako solidan...

I ja sam rekao da bi za nas bio veliko pojačanje...a opet što bi ovi bogatiji klubovi rizikovali sa igračem koji dugo nije igrao i pitanje je u kakvoj je formi. Kod nas će imati zagarantovanih 30 minuta po utakmici, i naravno značajno manju kintu (nije Vilijams pa da dobije milion $).
Deluje kao win-win situacija, osim ako mu lova nije prioritet.

Nešto mi ovo baš i nije realna opcija. Nemojmo se ložiti ljudi, kakve god da je pare dobio od Denvera on i dalje ima prejaku cenu za naše uslove. Mada kada smo mogli Vilijamsu da damo 900.000 evra kako reče Grbović onomad kod Tegija, onda za ovo ne treba da brinemo lololo
Gde si Dože kućo, nema te trista godina.

Nerealno mi je zato što su jebeni Turci puni keša, pa ga mogu platiti ladno više od nas. A njega baš boli jajo za koga će igrati.

Ti znaš da ga boli jajo. Možda je dobrica neka ljubazna, možda mu pare nisu bitne (loooool). Odigra jednu sezonu kod nas, bude jedan od glavnih igrača, posle se vrati u enbiej ljuti, ionako mu je forma u padu, ovde će eksplodirati. Dodji Papi pls.

Previše malerišete jebo vas marko udupe. Odo i kad dodje Papi ima da napišem esam reko. E tako

Jbg, ne trenira nas Vujošević, pa da mu vozdiže karijeru do neslućenih visina.

Uvek me tako neka euforija snadje pre ispita i onda ne mogu da učim i posle Šomi kriv kad padne. Eh

Pa mozda puno drzi do crveno belog pravoslavnog bratstva.