Prijava

дао је тројку чим је ушо

Dosta loša ABA ove godine po kvalitetu. Osim Cedevite sve boranija.

Ko ima Arenu sport ima prenos dva novoformirana i relativno nepoznata tima - KKFMPILR - Tajfun.

Bravo Vule, neka si im reko (objasnio), sad ih se malo okani brt, njihov život, njihova stvar za koga će da navijaju.

I da, jebem ti majku.

Tompson slab u ovih par utakmica, valjda ce da proradi kad bude najpotrebnije.

ребићу муда порасла на 17% калининих, дакле изнад просека за лигу

Reba kad je pokupio loptu na ofanzivnom skoku ispod kosa i posle lagano polozio, izvrnuo sam se. Mozda sam ga prerano otpisao da nece biti nista od njega.

Daj Bože da griješim, ali mislim da od Tejića i Rebića nikad neki igrači postati neće. Tejić mi je onaj Aleksandar Čubrilo tip, zabošće sto godina u Zvezdi, kao ovaj u Partizanu, i vazda biti jebeni talenat. Poneki bljesak i ništa više.

U Knezevini Zeleznik sve po starom. Veliki komornik Coki razgovara sa nekolicinom cobana iz severnog dela kraljevstva.

- Coki: "Cobani, kako je stado? Kako delijaneri? Laju li? Veliki kmet je zabrinut. Brine se da ovce, a i poneki delijaner ne napusti kraljevstvo i ode sluziti nekom drugom.
- Cobani: " Ne brinite, o legendo. Delijaneri laju okolo, severni zabran je u redu. Delijanerima je uradjena lobotomija, samo idu unaokolo i laju. Ovce su uplasene i pasu.
- Coki: "Dobro je. Kako je bugarski gonic Bogdanov?
- Cobani: "Dobro".

Legenda:
* Delijaner - vrsta kera, ciganski praznoglavi lajavac, sluzi dobro svim gazdama dok ga hrane, kad ne hrane od predje i laje za drugog gazdu.

Marko ziv bio za listu kanala! Preselo mi slusanje nekog ustase na Areni 1 na streamu koji sam nasao, sad su tu Edin i Kole na Areni 2.
Svako dobro prijatelju!

Jel vam došao Papanikolau?

Nije, ali ti je kevi došlo iz gaća međnoge.

ШТА УРАДИ СИМОНЕ?! :О