Prijava

mekel je jebački dobro pojačanje, ima muda do temelja, i sad idioti mu sviraju korake na rolingu pizda im materina. Vi sveznalice možete da se napušite kurca. Vilijams je prošle sezone po meni odigrao 25 dobrih utakmica, a ostatak je bio teški prosek ili katastrofa. On nam je važio za zlatnu koku, đenke nije bilo niđe do plejofa, pa opet svršavamo na njega.

Fender Stratocaster
Мекелу уручити отказ. Ребић не прави овакве глупости.

Kako mi je drago što ovakvim glavudžama nije omogućeno da utiču na košarku više od toga da popljuju ekran u svojoj jazbini dok ispuštaju neartikulisane zvuke.
Ovaj nazovi čovek se našao da pljuje po najagilnijem i verovatno najboljem igraču u zvezdi na ovoj utakmici, samo zato što je napravio dve greške u koracima koje do juče to nisu bile. Pa tebi da neko kaže sad da obučeš gaće normalno jer tako mora, opet bi ih na glavu navlačio nekoliko puta dok ne shvatiš da to nije dozvoljeno. Ali ok, ima nas raznih.

E nisam vas gledao ove sezone, kakvi su Sofo i Mekel?
Jel se isplacuju pare, ili hoce li se bar isplatiti?
ozb pitam, ne shvatajte kao provokaciju..

Čovek ceo život izvodi roling na takav način, i sad neki paramecijumi mogu da ga pljuju što je pogrešio zbog bekog nebuloznog pravila. Pa lol.

Inače, smrdljivi simon neće da mi bude gotivan sve i da odvede zvezdu na f4 i pritom ponudi sestru da se iskupi za loše partije do tad, govnar ćelavi.

Mekel se isplaćuje gazi, sofo je po meni promašaj i raskinuće ugovor u narednih mesec dana.

Јебем ја теби семе покварено, амебо ретардиртана, разумеш се курац мој ти у кошарку. Угини!

Čuo sam da Sofou u ugovoru stoji da možemo raskidati ugovor sa njim, bez posledica, ako se ne dovede u red sa kilažom.

Poceo sam da gotivim jevreja

I ja cuo ovo za sofoa i kilazu, to.je imao u svakom ugovoru do.sada

Pa dobro hoće li neko stati na kraj ovom teroru i pretnjama, ili ja opet treba da strahujem da mi neko ne iščupa grkljan u sred grada?
Kakav vrstan poznavalac košarke, i kakva odbrana svojih argumenata, pa ni đuro ostojić ne bi to bolje odradio.

Ма иде ми на живце овај Мекел. Јебеш ти индекс 18, кад он забрља као да је први пут узео лопту у руке. Симон, стандардно прангија и промашује, јеб'о га онај ко га доведе.

Е, Цинцаре, терај се у курац. Прво зато што си дупли, а друго први си почео да сереш иако ти се не обраћам.

Meni Fender deluje kao onaj lik što se stalno javlja kod Tegija i uvek iznosi neke nebitne statističke podatke, tipa "jel se sećaš Tegi '98 kad je Gagić iz Lovćena lupio blokadu Jestratijeviću hahaha jel se sećaš...kasnije je Jestratijević dobio tehničku pri rezultatu 85:67 za Lovćen haha jel se sećaš brt".

ал ови изливи беса са зарезима пре и после вокатива хахахах

Meni se Mekel ne sviđa generalno nešto mnogo. Ovu nisam gledao pa tu izuzimam, ali do sad je igrao OK i ništa više. Ali nije mi to nekako za igrača na poziciji crnca, on treba da ekspodira ponekad, a kad ga ne ide šut i sve ostalo da uđe Jović i izdominira lagano.

Strani igrači se baš i dovode da budu ludi kao Đenka i Vilijams i da trgnu ekipu, pa makar i 60% utakmica odigrali loše, ali kad treba pokidaće. Židov mi deluje da će biti konstantno solidan, ali nisam siguran da će moći tako da kida, nema tu energiju. Tako da nemam ja ništa protiv njega, više mi se ne sviđa njegov stil za ulogu koju treba da ima.

Pokušava da bude jako navalentan, mislim da time prikriva neke svoje osobine vezane za seksualno opredeljenje.

I molim modove da reaguju na ovaj sajber-terorizam, krajnje je vreme stati na put ovakvim ljudima, kad ja to već nisan uradio krivičnom prijavom pre godinu dana za onaj post. I dalje zazirem kad sam u gradu, a noću ne idem mračnim ulicama, takvi iskompleksirani ljudi su na sve spremni.

Ако нађе Цоу у граду, Фендер има да га млатне Правописом Матице српске.

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAH

Стеване, довољна ће бити обична Граматика српског језика за основну школу.

Pokušava da bude jako navalentan, mislim da time prikriva neke svoje osobine vezane za seksualno opredeljenje.

I molim modove da reaguju na ovaj sajber-terorizam, krajnje je vreme stati na put ovakvim ljudima, kad ja to već nisan uradio krivičnom prijavom pre godinu dana za onaj post. I dalje zazirem kad sam u gradu, a noću ne idem mračnim ulicama, takvi iskompleksirani ljudi su na sve spremni.

Ало, педеру, одбиј! Ти ћеш некоме да причаш о комплексима.

a jeste mudroseri svi šta koji kurac ovo gledam kad ne znam ni da čitam