Prijava

Deky brt, pošalji mi jedno 4 sezonske kad budeš mog'o neki dan. Hvala puno brt i uživaj tamo, uklopićeš se ti lako među arape, heh.

Samo da vam kažem da igram keca i plus na budućnost večeras i da su to lake pare, pozz i svako dobro.

Šta je s Mitrovićem, bila je priča da on neće do kraja grupne faze sig, ima li nade da se vrati u januaru, zna li ko?

Zdravo Radmilo ljuti dželatu sudije Stecana da li bi volio da mi kurac pritisnesh s oba nepca?

Pada Budućnost, Cirbes, Miler i Simon preko.

Šta je s Mitrovićem, bila je priča da on neće do kraja grupne faze sig, ima li nade da se vrati u januaru, zna li ko?

luka tek u martu

I to je dobro ako bi u martu bio fit 100%, nije kasno, ostaje 4-5 top16 utakmica i taman da se uhoda s vilijamsom za završnicu aba-e.

Брт замисли дође Кинси, који би то шоу био, освајамо евролигу лагано.

Još pritom je džabaka, čim je bio u Paći, dve crvene i dosta.

ма да брт, а и опростићемо му ружну прошлост јбг, кад смо могли катићу и борису бакићу моћи ћемо и њему.

мекел изгледа иде у уникаху

Još pritom je džabaka, čim je bio u Paći, dve crvene i dosta.

мада ја искрено откад је вучко на власти не бринем за финансије

Kinsi vrh igrač, ali ne bih voleo da ga vidim kod nas. Ne znam zašto, toliko su mi se smučili svi iz njihovog tabora da ne bih voleo da prljamo ovo sad što imamo nekim grobosom koji je još i bežao od njih.

Kinsi bi lepo legao umesto tompsona, ali jebeš kinsija, kej si rivers napušta bajern, hoće nazad u real, pa ako čović legenda umeša prste...

Дејане, престани да идеш по форуму и пишеш такве ствари после мојих постова, ако ја нисам хтео да ти одговорим на три таква у певетеу, замисли колико друге људе тек заболе да читају то. Штавише, певете функционише тако што постове виде само људи који их размењују, тако да остали не знају о чему се ради и није им јасно на шта алудираш. Немој да трошиш време за џабе, заборави, преболи, батали.

Цоа, видео сам онај тикет на кладионичарској теми, мислим да си се зајебао и за исход меча и за Цирбеса. А мислим да ни Тадија неће претерано блистати, не знам само која му је граница.

Ok.

Nisam uplatio na kraju, crk'o net ovde u seoskoj kladionici, a mrzelo me je da pešačim 10 minuta do sledeće. Ne znam, meni je delovao fino, tadiji granica 13.5 bila, hteo sam vilijamsa umesto jovića u plus, nije ga bilo u ponudi. K'o da je bitno kad nije uplaćeno, lol.

Edit: Da, nije mi baš bilo najjasnije što sam dželat stecanov, al' koga boli kurac.