Prijava

kolko mi se gadi ovaj blic
njihov novinar je uleteo mileru u noge, to nisu napisali ali su zato objavili snimak kada mu nasi jebu majku lol
kakve jajare

мислиш, клошари?

Džaba kačiš kad će izbrisati. Trenutno jeste na svim mogućim sajtovima, ali će izbrisati.
MEDIJSKI MRAK, ALO! CENZURA!!!

Po zamahu ruke se jasno vidi da je dečko iz prvih redova Arene islanđanin, jer je poznato kakvi su oni rukometaši. Ako imamo u vidu da ih je taj isti Teodosić natrpao 30 razlike na EP u košarci prošle godine, stvar je jasna.

#krmeće_nogice

Pretpostavio sam da je Tejo.
A reba? Najjači je reba kad je pred plejof sa CSKA rekao "od četvrtog osnovne čekam da igram protiv Tea košarkašku utakmicu".
Sve tri utakmice:
DNP
DNP
DNP

The VTB League has made public the budget of Russian teams of the tournament. At the top there's still the CSKA Moscow with a little bit more than 37 mln euros. Khimki is at the second place with almost 22 mln euros and then Lokomotiv Kuban with almost 15 mln.

а ми гласамо за вучића да би нам оставио ових 10 милиона које имамо, еј!

догодине за војводу, или руску странку, да се ујединимо с русима и и небо је граница!

звездин буџет, кад се напије испред продавнице с комшијама:
"нас и руса триста милиона!"

Dolazi li ko odavle večeras u Pionir?

ne znam ali znam da je micić degen klasičan

ћопава косоварчина

Te jebo u prkno čačansko!

Ćopava kosovarčina JEBE.

SIMON I DALJE JEBE. Sam rešava finalnu seriju. Čak je i Rebron muno trojku. Jebali bi ih i da su u punom sastavu.

Lepo sam govorio da nam je igra pod košem bolja i sigurnija kad je Luka tu.