Prijava

^ Haha a gle Cveleta govnara malenog što se busa kao nešto

Rasni kad budeš išo na lekarski za vožnju da znaš da kocka ide u ovakvu rupu
http://i.imgur.com/ROfAKMH.png
a piramida u ovakvu
http://i.imgur.com/xpBCNLl.png

Skinuće i taj, čekaj samo

Takoe! Zaštititi novinare!

чак и да прихватимо да је овај новинар, овде није на радном месту, него је навијач.

чуј, новинар смотани згазио играча и треба му јебати маму што ће овај пропустити неколико утакмица.

Pa da Truć, ovo je očigledno instruisani napad na Klub i pokušaj sabotaže i destabilizacije pred finale ABA lige.

чак и да прихватимо да је овај новинар

Eh sad, navijač Zvezde i odmah ne valja.

Pa da Truć, ovo je očigledno instruisani napad na Klub i pokušaj sabotaže i destabilizacije pred finale ABA lige.

и пред изборе!

шалабе, да не идемо тим путем. тешко да можеш да поредиш ту сподобу и тегија. теги је пристрасан, намазан, али ако изузмеш наташу кандић и екипу није никога стављао на стуб срама. исправи ме ако грешим. води емисију о кошарци (или о кк партизан, како год), понекад забоде неки занимљив интервју. а можеш да му замериш што је лош новинар, што му је емисија често спрдња или што додаје назив спонзора на име клуба, али не нешто што би се поредило са "новинарима" који су у улози џукела својих газда усрали новинарство у србији.

Ma Truće, nedostaje mi Gazi, vidiš da tražim konflikt. Ako ćemo ozbiljno, u potpunosti se slažem s tobom.

Ako je povredio milera trebao je miler da mu picku polupa sta zove kapitena da ga brani picka jedna crna neodojena

Manjak željeza u mudima

Crnci su generalno picke

Ma Truće, nedostaje mi Gazi, vidiš da tražim konflikt. Ako ćemo ozbiljno, u potpunosti se slažem s tobom.

зар не пожелиш да партизан узме титулу? вратио би се на кеца, је л' да? :)

Slobodan Sarenac ‏@SlobodanSarenac 28 minutes ago

Sreda 20.04 u 18.25 uzivo na RTS 1, emisija OKO.
Tema - najnovija kosarkaska desavanja
Gost - Dragan Đilas, predsednik KSS

Ako će ga to vratiti, evo navijam za Partizan u KLS!