Prijava

mbakve potpisao za unikahu

Dakle definitivno Milutinov. Ok. Jbg.

Šta li se nadam. Svake, ali svake sezone listam vesti u nadi da ću pročitati za neki transfer. I to onda ide ovako, kad svi prave transfere, nama se provuče jedno 3-4 vrhunska igrača koja ne dođu.

Onda pred početak sezone dovedu par njih koju su ono, njahhh, pa tražimo po jutjubu i kao nisu loši. Onda počne sezona, neki od njih se pokaže kao krš, pa na silu jurcamo pojačanja.

Ali poenta je da kad svi dovode igrače, mi spekulišemo po medijima.

beni
mbakve potpisao za unikahu

:((((((((((((

Ljudi ne ložite se, ni jednog trenutka se Zvezda nije interesovala za Mbakvea. To nije uopšte postojalo kao mogućnost.

Za Pulena ne mogu da tvrdim, ali ono što se zna da je čisto spinovanje pominanje cifre od preko 900.000 evra. Da li neko zaista veruje da Zvezda ima više love od Cedevite koju drži Tedeski.

Tu cifru je spomenuo neki hrvatski list, tipa kurie i informer. Skroz nebitno. Ali, da li smo bili zainteresovani.

Pitam, posto se pojavila inf da je Radonja stopirao transfer.

Koliko znam, nismo bili zainteresovani. Možda je bilo nekih raspitivanja, ali ništa ozbiljno.

Transparentno. Za razliku od nekih drugih stipendijaša i sarmoljubaca.

Bice transparentno kad kaze kako je vratio 14 milki duga.

Da malo ja pomognem u transparentnosti dela koji se odnosi na "sopstvene izvore od privatnih sponzora"

B: Dobar dan gospodine A, kako je sta ima ha? Eto vidite, Srbija se dize, Zvezda se dize, a nekim vaznim ljudima u zemlji se dize takodje kad se Zvezda dize. Mislio sam da razmotrite donaciju koja ce vam mnogo poena doneti - ima da valjas podriguse i kobaje ko lud.

A: Koliko?

B: 2

A: 2 miliona dolara????!!!

B A ne dolara, 2 miliona evra.
-----------------------------------------

B: Postovanje moj vrli prijatelju. Prica se po kuloarima da dajes pozajmicu Partizanu na neodredjeno 80k evra. Pa sam mislio i Zvezdi da pomognes sa par hiljada.

A: Koliko:

B: 200

A: Gospodine B, pa nisam ja to njima nista obecao niti dao, nije to sigurno, ne ide mi nesto u zadnje vreme.

B: Ma kakvi ne ide, sredicemo. Pisi adresu.

Bombi poradi malo oko fabule radnje tog zamisljenog dijaloga, mada nece ni to promeniti budzet KK CZ DIVA TELEKOM MTS koji eksponencijalno raste.

хахахах бомбаш ретардирани

Još jedna u nizu spekulacija..

B92: Direktor zove: Dženkins se vraća u Zvezdu? http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=07&dd=08&nav_id=1152720

Jbt koji vam je kurac? Zar je realno da neko ne pravi razliku izmedju obaveze El o navodnoj budzetskoj transparentnosti i stvarnih podataka u Srbiji jebenoj. Samo to htedoh reci, ne padajte u vatru.

Pa nije spekulacija, zvali su coveka.

Mislim da je djenka ooo pun pogodak iako je imao sranje sezonu kod repese.

Ajde bombas bezi u kurac