Prijava

Stec postaješ nervozan očigledno, dživdžanisanje ne prolazi kad udariš na tvrdu kurčinu koja ne pada na sitne hipster provokacije ukucane kroz debele ramove naočara bez dioptrije. Tvoja nervoza je očigledna poslednjih dana.

Ciro brt reci mu da se ne blamira molim te sramota me

Šta sad pobrkao 2 termina, jer niko nije dužan da poznaje ime nekog trećerazrednog takmičenja... osim nas koji tebe slušamo svaki dan.

brate unixa su razvaljivali sa 30,40 razlike ikod kuce i u gostima zvezda,reflex i hemofarm u FIBA kupu koji je prejadan sam po sebi i u koje su se plasirale ekipe sa sredine tablica domacih liga

brate unixa su razvaljivali sa 30,40 razlike ikod kuce i u gostima zvezda,reflex i hemofarm u FIBA kupu koji je prejadan sam po sebi i u koje su se plasirale ekipe sa sredine tablica domacih liga

Pa realno ovo... Partizan i Mornar igraju tu "Ligu Šampiona"... Partizan se mučio da dobije jebenog Mornara sad na startu Aba Lige (koji je opet sasvim solidna ekipa za ABA standarde ali ako ne možeš sa više od jedan razlike da dobiješ Mornara i pritom taj isti Mornar ima zadnji napad i šansu da te pokopa, onda ni ne zaslužuješ da igraš išta više od trećerazrednog takmičenja)

UNIKZ PEDERU NAPUŠISE SEWERU

KOJE SVECKI ŠANPION ZWEZDA ZWEZDA

ZA ZWEZDU SE IGRA PARTISSAN SE WOLI

#NUSKNVP #NUSKNVCZ #NUSKNVB #NUSKNVMB #NUSKNVMV

http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=1721#post_3618223

hahah mormar jebeni

zvuci kao klub koji bi mogao da vodi ljutu bitku sa unixom

i ona krka iz slovenije,taj neki level

Krka je brate dobar tim, oni su redovan učesnik ABA lige msm dobar tim level

Krka, Igokea, Zadar, MZT Skoplje....

Бомбаш, два ујутру је и ти се бавиш стварањем лажне слике о учинку и значају појединих играча за прошлогодишње резултате КК Црвена Звезда. Прочитај претходну реченицу више пута.

Pozdrav za Stevana o/

krka je mladji daun brat olimpije

najjači abaligaši overall: Partizan, Zvezda, Budućnost, Cedevita, Cibona, Olimpija

u usponu i možda trenutno pojedini jači od ovih iznad ili su bili jači pa su oslabili: Krka, Igokea, Mega Leks, FMP, Zadar

nit smrde nit mirišu timovi:MZT Skoplje, ovde bi išao i Metalac Valjevo i Hemofarm nekadašnji recimo

nebitni timovi: ostali koji dođu i odu: Karpatski sokolovi, mornar bar, sutjeska nikšić, oni mađari, oni bugari... (ovo ne znači da ovi timovi ne umeju i ne mogu da pobede neke od najjačih abaligaša)

KAO ŠTO REKOH OVO JE OVERALL SLIKA NE SLIKA POSLDNJE ILI POSLEDNJE 2 ILI ONDAŠNJE 3 SEZONE NEGO SVEUKUPNO OD KAD SE ABA LIGA IGRA

EDIT: Evo pošto me Stevan ispravio, i video sam da je u jugoslovenskoj košarkaškoj ligi koja je prethodila ABI Zadar ipak bio značajno mudo sa 6 osvojenih titula pomeram Zadar iz "nit smrde nit mirišu" u "u usponu i možda trenutno pojedini jači od ovih iznad ili su bili jači pa su oslabili".

jel vi uopste znate da je makabi ucestvovao u jadranskoj ligi i da ga je zvezda urnisala kad je skuni pen igrao za zvezdu

Znam da je makabi igrao abu u sezoni 2011/12 i imao 24 pobede i 2 poraza i to poraze od

KK Zagreba u Zagrebu 81:74 u 11. kolu

kao i od Budućnosti kući ali to je zbog nečega bio službeni rezultat 0:20 za Budućnost u 20. kolu

Znam i da je neku sezonu pre toga igrao isto, ali ne sećam se tačno kad i koje i kakav je učinak tada imao.

zamisljam bombasa kako trenutno dobija infarkt inace hahah

bio je i u sezoni 2003/04 gledao ja u hali pionir kako ih zvezda unistava

Aha, da da, sad videh, te zezone na kraju Zadar jebeni osvojio titulu hahahahaa

Ђото, Задар је имао више титула првака Југославије него Партизан.