Prijava

Mi sledece sezone umesto Vilijamsa jedino Tea mozemo da dovedemo a da nam ne opadne kvalitet na kecu lololo

Sto rece neko gore, koliko smo rutinski dobili ove dve kod kuce prosto je neverovatno...

Inace ocekujem da ove drknemo i tamo kao i laboral obe i neptunas kuci. Sa Oly ce biti vrh tekme i navijanje ali mislim da cemo izgubiti. A nismo bez sansi ni protiv Turaca tamo.

I dalje garantujem top16.

Ko će da mi završi karte za oly?

Oces na gostovanje? Ja trebovao pre 15 dana ali ne mogu da idem ovakav. Bice oko 70e

Ne mogu u Grčku radim, nego za Arenu dolazim sa terena na knap za tekmu pa ako bi se neko iscimao bio bih mu zahvalan u vidu ture ili dve.

Uzecu ti ja brate ako poskidam ova govna do tada. I ako me ne lozis?

Јбг, очекивао сам да остане преко 20 разлике, ал' нема везе. Волео бих да сваку наредну добијамо и са пола коша разлике, само да побеђујемо.

Djenka je u autu totalnom, izgubio je samopouzdanje skroz.

Полако, полако, пробудиће се звер.

U stvari sjebo sam se, prvo igramo kuci pa tamo. Ne mogu ti uzeti kartu ali zato vrlo moguce odem u atinu opaaaa

A Djenka nek se probudi posle nove godine i nek odgrmi do kraja, nie frka, ionako nam ne treba ranije lolo

Odlična utakmica, odlična odbrana, puno ideje u napadu. Ne mož bolje. Na kraju popustili, umorili se, al nema veze. Šta reći za Vilijamsa, dečko jebe. Mitar ove sezone kida. To je taj tip igrača kao Bjelica, doduše sa malo slabijom kontrolom lopte, ali mlad je još, ima vremena i to da popravi.

Ali govna smo mi cigani, kad ne možemo napunimo arenu kad imamo ovakav tim. Ne smem ni da zamislim šta će biti kad Đenka uđe u formu, Dangubić takođe. I kad Jović bude manje nervirao bvldgu

више волим овакву асистенцију него десет закуцавања

http://i.imgur.com/8mC6tB8.png

Nisam mogao bolji print da uhvatim jbg. Majica objasnila lolo

која побједа

Vi niste svesni koliko volim Jaku. Jebeš vilijamsa i žigaru. Blažičmi jekao Džaja ili Perica latentno mi nabubri ud na njegovu rešenost da mi nabubri ud volim kad mi kuje to rade zato ih i plaćam

hahahah +1 za Jaku :-D

Nego... Kaće derbi?

Ja izdrko na vilijamsa malopre

sva sreća pa nisi skršio prste pre neki dan :)