Prijava

Njima da odu dva igrača, to je prosečan tim

da im ode jang i dodje kod nas (: gledo sam malo veceras lik je zver al bukvalno jebena zver takav nam igrac fali

Iz prve grupe kontam da možemo igrati sa Pao, Uniks Žalgiris), Unikaha, Galata. Najviše se odavde bojim Makabija, oni kad dignu formu dobijaju svakog. Real i Barsa najmanja briga - duvačina i ćao.
U drugoj grupi možemo igrati sa svima osim sa CSKA, jebemliga, i dalje kontam da možemo drknuti Oli kod kuće, kao i Fener (ukoliko ne uđe u strašnu formu)

Opet mi bolja ova druga grupa. :)

ćuti šomi, čitaju ljudi postove redom lolo

Jang je zverina. Interesovali smo se mi za njega, al skup. Klasični crnac pod košem. Mada, nije tip igrača Danston, Hajns. Kad bi nešli tako nekog u razvojnoj ligi za male pare, bog da nas vidi

evo na b92 nesuđeno pojačanje Darkelja boksuje, upravo počinje meč :D

haha a kapirajte tetovaze kakav car

ocekujem da ovo darkan zavrsi u prvoj rundi

ćuti šomi, čitaju ljudi postove redom lolo

ne razumem brt

jebiga, otvori se cevanica haha
al' objasnio je brat NE MOŽE MENI NIKO NIŠTA

barselona, uz cska, trenutno najbolja evropska košarka.

Pjetro Aradori u Estudijantesu

http://www.mozzartsport.com/vesti/galata-dovodi-jos-dva-amerikanca-za-top-16/92407
Raspadaju se oni, nema kurca.

Sutra ako bude neizvesno - sudije će da gurnu malo laboral kako bi se izbegli potencijalni incidenti s turcima u top16, srediće bartomeu, neka moja procena, mada možda i ne bude neizvesno nego ih nalupaju u startu, al' teško.

Da se ne zanosimo pričama o top8, u suštini je grupa sa realom i barselonom povoljnija malo, real deluje ranjivo u gostima a drugi opet nisu pokazali ništa posebno, izuzev barselone (za koju me ne bi čudilo da ima fazon 12-2 učinak) , ali eno šta makabi uradi u završnici prošle sezone, iako su na startu bili onako, mlaki. I od panatinaikosa očekujem da igraju opasno, imali su najtežu grupu pa i nisu toliko pokazali.
Ova druga će biti atraktivnija, armani koji igra ludački a znamo kako naši brane šut za tri, preporođeni fener koji je u top4 ekipe trenutno, cska o kome nema šta da se kaže, efes pod ivkovićem pojačan ertelom uskoro, a vraća se i krstić polako, oly koji će biti još jači u top16...
Jebemliga, realno je da se izbore neke 4 pobede maksimalno, dakle neko šesto mesto i to je to. Treba baš mnogo stvari da se poklopi da se dobije kući više od 4 utakmice u ovakvim grupama.
No, najpre kuća sutra, onda da vidimo kako dalje, mada kad se pogleda i 4 pobede puna kapa.

Meni je bolja ova grupa sa Realnom, i to dosta.

Ali vise od svega bih se smorio da imamo 5-5 na kraju, a sabili smo igrom. Apsolutno zasluzujemo drugo mesto, i ako kalkulisemo, sisice smo...

Mozda bismo osvojili EK prosle sezone da nismo kalkulisali protiv Novgoroda... :D

Coa, već im je otišao Aldemir, kao i Aradori i Džavai. Ajde, ovaj poslednji nije ni igrao nešto. Vujukas već dva meseca odlazi, a izgleda da će i Erceg. Gordon je solidan igrač, ali ništa spektakularno. Dok smo ovog Hamiltona već videli protiv nas. Nije se pokazao.

Ne verujem da kuća može da nas dobije večeras. Jeste, sudi Lamonika prijatelj naš, ali čisto sumnjam.

Nema kalkulacija to je budalaština. Doduše biće veliko sranje to što smo sa Galatom u grupi. Ne očekujem da će to u Beogradu, moći da prođe bez incidenata. Zamislite samo doček Atamanu...pa je l' očekujete da bar jedan navijač neće napraviti neko baš veliko sranje, koje će nas koštati k'o Svetog Petra kajgana? Pretpostavljam da će se i EL baviti tim pitanjem, ali teško je očekivati da će da menjaju grupe, pre očekujem "solomonsko rešenje" u vidu mečeva na tzv. neutralnom terenu, ili što bi bilo još gore, bez publike.
Koji su slepci ovi iz Olija što ne pobediše juče...em bismo izbegli Galatu, em bismo imali u grupi totalne Indijance (Neptunas) i 2 sigurne pobede.

Mozda bismo osvojili EK prosle sezone da nismo kalkulisali protiv Novgoroda... :D

A možda i ne bismo...Jesi lud bila je Valensija jaka kao zemlja...a mi bez Jovića.

хвала за информацију о ламоники, одох да синглирам двојку на време, да се не нервирам :)

najvece zvezdine legende teodosic milicic i djokovic. zajedno 0 minuta u zvezdinom dresu

Kako nula minuta, kad je Teo poceo profesionalno da se bavi kosarkom kod nas ?