Prijava

Кад је одмрзавање? После следеће сезоне или оне тамо? :///

Bezi Gusti sralo te ko da si jeo govna jutros a ne pirinac

Slepi posle sledece koliko ja znam

Ubedjen sam da dobijamo derbi sa 9 i vise razlike.

Ubedjen sam da ce biti dvajes razlike

I da ce im se povrediti neko

не знам за вечерас, али сам убеђен да ће нам јебати матер до краја сезоне

Ma mogu da ga duvaju samo

Vilijams je bas onako preopterecen, Kao i Marjanovic. Ligamenti kolena tesko to izdrzavaju...

Ojebava Danguba trojkama
I dodavanjima

Izgleda da ćemo šutnuti preko 30 trojki večeras

Izgleda da ćemo ispoštovati interese srpske košarke.

Kako lepo suđenje. Onako baš baš kako odgovara (nekima). I naravno sad se u finišu niveliše. Al dobro, žao mi što nećemo igrati u polufinalu protiv njih, više nego što smo sad izgubili.

Samo opušteno, bolje da izgubimo. Čini mi se da je važnije da vidimo koji je maksimum patlidžana. Nerviraju me dodatno navijači koji neće na utakmice

Aj sto mi gledamo "interese srpske kosarke" ali sta ovi slovenci i hrvat hoce? Sudjenje kao u najboljim partizanovim danima...

Jebem im mater ako nismo igrali punim gasom bas serem im se i u interese i u sve i mrs u kurac lakse bi nam bilo sa njima nego sa cedevitom koja je evroligas

Ma kakvi interesi srpske košarke, nadigrali su nas momački, nismo na svom nivou, jeben raspored, mora ekipa da odmori. Radonjić je večeras nadigran od strane Vujoševića, pročitali su nam napad i naravno imali odlično šutersko veče, moralo je i to da se desi. Šteta što nećemo igrati u polufinalu, i dalje mislim da bi ih odmorni dobili u sve tri utakmice. O domaćinskom suđenju bi trebalo da se priča ne zbog večeras već zbog eventualnog duela u polufinalu ili finalu, veliki vjetar u leđa su imali večeras od strane sudija, ali čestitam na pobjedi svakako su bili bolji, svaka čast na odbrani i Vujoševićevoj postavci utakmice.

Na domaćem frontu i veće ekipe su se raspadale, ne može cijele sezone da se drži visok ritam a pogotovo protiv protivnika koji je imao 7 dana odmora i spremao se samo za ovu utakmicu jer im je biti ili ne biti, dok smo mi imali utakmice i putovali za to vrijeme, ovo je idealan trenutak za poraz protiv njih.

Ђоваку забранити да долази на текме, а Дангубића бацити у Дунав.

Inace sam se usro spricerom pa nisam tolko popizdeo ali ono jebem im mater bas

Slepi svidja mi se kako razmisljas vec neko vreme

U kupu kad se igralo za trofej vidjelo se da nam ne mogu prismrditi.
Odmorni smo jachi!!!!!