Prijava

Dodik vam iz državnog budžeta RS-a upumpavao milione, dok moja tetka iz Kostajnice godinama samo boraniju jede, kako vas bre nije sramota da išta pričate život ti ovakav jebem???

Do čega je gazimudu sunce ti jebem

Надам се да не мислите да је она уплата од града стварно отишла на чартер за Сплит.

Truće zabrani ovo na temi. Postala je nečitljiva.

Ili otvori temu finansije u domaćem sprotu.

koj će kurac grobari na ovoj temi?
edit: i i truć, i gazi... i svi
edit 2: nije bohor, nije pseto

i bez edita
onom jebem mater sa svih profila
dok ih sve ne banujete

Direktore upadaj na moj, znaš šifru.

ma boli me kurac dupadam

onaj banuje kosmopolitu na 5 dana
što je pričala na temi
i žena ode zauvek

al on je jebeni fejs
sa vosa
i nikom ništa

a Preljeva nema?
e jebem vas u usta

Ma ulazi ovamo, ima mesta za sve lololo

čije je duplo ono govance?
to mene interesuje

To bi uvek na vrhu bilo.

pravim djecu da mi mogu lajkvati profil. oba profila. sve profile.

čiji ono dupli majku mu jebem!? mislim, nije moj. ko mi je namjestio ban? banove?

edit: zaboravih pitati, kada ističe ovaj ugovor između one zvezde i čovićevog kluba? je li se planira nastavak saradnje ili?

Mislim da ističe 2016. godine.

gazimudo, ovo što si rekao da te zakida država na telekomu zbog zvezde je idiotizam na kub. Zamisli brate nemoj da kupuješ gorivo i voziš kola jerbo tako pomažeš isisu koji prodaje sirovu naftu.

питање за навијаче партизана

да ли бисте волели да звезда уопште не постоји или да бар не буде ни приближно јака, дакле да лига буде без икаквих узбуђења и да се игра чисто због формалности?

исто питање постављам и звездиним навијачима, али нека прво одговоре гробоши

Ja bi voleo da mi budemo prvi a da li ce oni biti drugi, osmi, zadnji i da li ce uopste postojati me ne zanima

Ja bih samo volio da svi imaju iste uslove pa ko se kako snađe. A ne da se direktno utiče na budućnost jednog kluba tako što će država da se sjeti da treba plaćati porez pa blokiraju komplet prelazni rok.

jebi ga, nije vas čovjek pitao za uslove... da postoji ili ne, odnosno da postoji rivalitet, tj. da budu približno istog kvaliteta?