Prijava

Није проблем да буду истог квалитета све док је Партизан бољи.

Ja sam uvijek za rivalitet. Treba da postoji. Ali kako da postoji kada ti uzmeš vrljiku pa na početku trke polomiš drugom nogu?

U svakom slucaju eto, sad imaju crnca na poziciji crnca, imaju popunjen sastav, tu je i djumic imaju i po njima najboljeg trenera univerzuma isplacen je deo dugovanja igracima tu su svi uslovi da osvoje aba ligu(zbogom sidro :'( ) sad ako se sretnemo videcemo ko je bolji i to je to, porazeni nece imati izgovor moze samo da cestita.

A svejedno ne postoji, šta i ja serem, zamrznuta ko Robokap.

Robokap je svima jebo kevu posle

Jes kad su napravili kiborga od njega. Al i kao kiborg je poginuo.

па кад вас интересује ривалитет и узбуђење као основни делови спорта јебига, зашто се цимате око неких бројки које нама никад неће бити познате и око адреса на којима се налазе клубови кад је то апсолутно небитно ако не радите у пореској служби или где већ

гледајте кошарку и уживајте, још годину дана па нема ни тога више, осим ако ћоки не приватизује клуб

Zato što ovo nije zdrav rivalitet. I ovi naši su krali i otimali i bili su favorizovani i sudije su pomagale i svega je bilo ali ovo šta se radi zadnjih sezona je neviđeno. Pomagala je država Zvezdi, pravili su oni projekte "EVROPSKA ZVEZDA", krkale su se pare, ali niko nikada nije dirao drugog pa kako se ko snađe. Sada je fora - ajde da mi upropastimo rivala pa da budemo najbolji opaaa

Увек је циљ показати да си бољи иако ниси победио. Отуд приче о гепековању, крађи играча, адресама, пибу. Сви успеси су нека магија, љубав, врхунски маркетинг (!) и метафизика, а неуспеси мафија, вучић, држава и корупција.

како су вас упропастили шта сереш

опет имате јачи тим ма колико год они играли за жужу

Đe si Ćilmo! Koji jači tim jebem ti sunce drago, jesi li gledao ti skoro košarku? I upropastili su, naravno, i neće stati dok nas ne dovedu do dna kao što su i Zvezdi, pravoj Zvezdi, uradili. Samo što će se tada sjetiti da sprovode zakone pa naši neće moći naprasno oživjeti, bez duga i nagomilanog poreza...

http://espn.go.com/nba/story/_/id/6815891/acie-law-signs-play-serbian-team

Point guard Acie Law has signed a one-year, $500,000 deal with the Serbian team Partizan, according to his agent, Mark Bartlestein.

hahahahahaha

Ne bi me čudilo da Akojon igra za veću cifru, ali po svemu sudeći igraće i ovdje za kikiriki, tako Kinezi plaćaju Amere a posebno one koji imaju 30+ poena u prosjeku lololol.

Jebaćemo državno mezimče!

ош се кладимо да освајате бар домаће првенство скочимише

vi ste kolektivno prsli jebale vas finansije zvezde i partizana. gori ste od cokija i duleta. ne moze covek nista normalno da procita na temama od vas. ovi grobari kao dete kome je uzeta igracka. daj iskulirajte malo. teme ni do sada nisu bile ni za kurac, al sada vec transferisete.

Sto se tice postojanja zvezde naravno da bih voleo da postoji, i isto tako bih voleo da se drzavne pare dodeljuju klubovima na osnovu nekih pondera, uspeha a ne zbog politickih struja.
U celoj ovoj prici oko FMPa i CZT ono sto mi smeta je vase bezobrazno lozenje, velicanje rezultata "zvezde" jer tovari Partizan i kao moze da mu uzme titulu.
Zato sto vas prakticno zabole kurac ko ce uzeti titulu, bitno je samo da to nije Partizan (videti pod ono "vise mrzi Partizan nego sto voli Zvezdu). Bio je nama 2,3 godine hemofarm najveci rival za trofeje pa nije bilo nikakvih navijackih prepucavanja i baronisanja na stranu hemofarma.

гледајте кошарку и уживајте, још годину дана па нема ни тога више, осим ако ћоки не приватизује клуб

Ne stoji ti da patetises. Sva sredstva koja sad dobijate se usmeravaju u odmrznutu zvezdu tako da ce sve biti isko kao i sad. O privatizaciji ne trabunjajte jer kao prvo nema zakona o tome, a drugo CZT je vec privatni klub.

опет имате јачи тим ма колико год они играли за жужу

Na osnovu cega to pricas? A uigravanje i vreme dovedenih igraca ne racunate u toj jedncini? Ili ako dovedemo Lebrona dan pred kraj sezone vi kazete PREJAKI STE, IMALI STE LEBRONA NEMA VEZE STO NIJE NI TRENIRAO SA VAMA :D

E da ja nemam para kao ovaj Partizan, pa da odem više na tu Kubu na letovanje, jedno 20 dana, ne mora ni mesec. Čak nije bitno da je u sezoni, moze i početkom Septembra, izdržao bih nekako.

Zato sto vas prakticno zabole kurac ko ce uzeti titulu, bitno je samo da to nije Partizan (videti pod ono "vise mrzi Partizan nego sto voli Zvezdu). Bio je nama 2,3 godine hemofarm najveci rival za trofeje pa nije bilo nikakvih navijackih prepucavanja i baronisanja na stranu hemofarma.

Брате, до сад сам сам ти, баш као и другима, повремено одговарао на један фин начин, ал за ово бих те најрадије поздравио на начин на који Директор поздравља вучићупедеруа.
Начи престани јебено да сереш и да смараш са измишљотинама. Какво је ово срање који се одвалио, одакле ти та идеја јеботе, који би комплексаш могао тако да размишља? Нађи јебено иједан пост било кога од нас ко није на јанпи-расни нивоу који се разликује од овог става
http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=890#post_3129635
Како не капираш, боли нас курац за ваш буџет, за вашег Павлаку, вашег Тепару, за ваше НБА појачање, не интересујете нас. Ја лично нумем да набројим више од седам-осам играча који тренутно играју код вас из простог разлога - НЕ ИНТЕРЕСУЈЕТЕ МЕ. Начи не прижељкујем да се угасите нити бих рецимо пре одабрао да Звезда испадне у полуфиналу ако би то гарантовало да ће и Партизан испасти у дугом финалу јер ме БОЛИ КУРАЦ ЗА ВАС. Оћу да мој клуб буде први, а који је редослед иза њега - но ме интересада, схвати више и уједно одјеби у три пичке материне са тим ставом

Маркo
ош се кладимо да освајате бар домаће првенство скочимише

I šta imamo od toga? Nit CZ nit mi imamo ikog kurca od prvenstva.

Оћу да мој клуб буде први, а који је редослед иза њега - но ме интересада, схвати више и уједно одјеби у три пичке материне са тим ставом

Isto i kod mene.

Како не капираш, боли нас курац за ваш буџет, за вашег Павлаку, вашег Тепару, за ваше НБА појачање, не интересујете нас.

Da, zato i ne vadite Dula iz usta i analizirate svaki njegov "spin" i spin, optuzbu i recenicu..

Ok, zavrsavam(o) ovde, necu da se pretvori u prepuc prepisku

Nek samo vi Čovića ne pominjete :-)