Prijava

Da, zato i ne vadite Dula iz usta i analizirate svaki njegov "spin" i spin, optuzbu i recenicu..

А што не спомињемо нпр Милоја? Или што нисмо оног што вам је био тренер док је Дуле био на излету у ЦСКА, Влада Каковећбеше?

Да ради свој посао како треба, да уме да пружи руку и честита кад изгуби, да се не понаша ко идиот кад победи, да не исерава тону гована ДНЕВНО на конто Звезде, не би имао такав третман.

газимудо ти си пуко брт

Да ради свој посао како треба, да уме да пружи руку и честита кад изгуби, да се не понаша ко идиот кад победи, да не исерава тону гована ДНЕВНО на конто Звезде, не би имао такав третман.

slazem se sa ovime slepi. samo, ako neko ima pravo da sere koliko hoce i da kaze sta misli to je predsednik partizana.

sa druge strane po partizanu prosipaju govna covic, kokeza, aj da ne nabrajam sve ima ih pun kurac. cak i ljudi koji nikakvu funkciju nemaju u zvezdi. svi daju sebi za pravo da pisaju po partizanu.

http://fudbal.hotsport.rs/2015/03/03/novi-rat-vecitih-vucelicu-cutao-si-kada-je-partizan-profitirao-na-nasoj-nesreci/

ko vam je ovaj? kakvu funkciju ima on u klubu?

jel to ovaj lik
https://predragpopovic.wordpress.com/2013/10/24/ko-je-zoran-basanovic-vucicev-najdrazi-kum/

ili ovaj

http://www.telegraf.rs/teme/zoran-basanovic

mozda sam pomesao coveka.

edit: znam, mesam fudbal i kosarku. ali opet isti kurac, nema gde nemate lopuze, sns ovce politicare...

koliko slova na ovoj temi preeviše po postu

i isto tako bih voleo da se drzavne pare dodeljuju klubovima na osnovu nekih pondera, uspeha a ne zbog politickih struja.

Pocetkom 2000-tih pa otprilike 5-6 sezona niste imali nikakve uspehe u Evroligi, a dovodjena su jaka pojacanja koja su parama iz budzeta upumpavana u klub.
Top 16 je ostao misaona imenica. Gubili ste od Slaska,Asvela,Ostendea i ostale boranije. Jedino skidam kapu za fajnal for 2010-te. Velicate toliko debelog, a kad je otisao u Cska pokazalo se da je nikakav autoritet.
Samo na ovim prostorima moze da opstane njegov metod pretnji, vredjanja i ponizavanja igraca, sudija i ostalih klubova.

Како не капираш, боли нас курац за ваш буџет, за вашег Павлаку, вашег Тепару, за ваше НБА појачање, не интересујете нас.

nikolas 2000, 2001 je buducnost bila prvak. zvezda je bila sedma.

Јово Станојевић, Владо Шћепановић, Милош Вујанић, Ненад Чанак, Ненад Крстић, Предраг Матерић, Веселин Петровић, Ђуро Остојић, Вуле Авдаловић, Александар Глинтић, Стеван Нађфеји, Александар Гајић

vidim ekipa prepuna inostranih preskupih pojacanja.

pa sledeca godina
Милош Вујанић, Ненад Крстић, Душан Кецман, Ђуро Остојић, Фредерик Хаус, Ненад Чанак, Благота Секулић, Коста Перовић, Вуле Авдаловић, Марвин О'Конор, Слободан Савовић, Урош Трипковић, Иван Раденовић

zvezda:
Скуни Пен, Златко Болић, Горан Јеретин, Владимир Тица, Јован Копривица, Горан Ћакић, Млађан Шилобад, Милан Дозет, Велибор Радовић, Обина Екезије, Тајрон Вашингтон, Лука Богдановић, Милко Бјелица, Александар Гајић, Владан Вукосављевић, Лука Павићевић, Стефан Миљевић

mi 2 stranca vi 3. skuni pen nista nije bio gori ili jeftiniji igrac od hausa. mozes ti buraz sad da pises sta hoces, jednostavno dovodili smo bolje strance. a i bolja skola

e sad sto ti moras da imas neki izgovor za te sezone to je vec neka druga prica

edit: znam, mesam fudbal i kosarku. ali opet isti kurac, nema gde nemate lopuze, sns ovce politicare...

Јесте, мешаш ФК и КК, али потпуно се слажем са тобом, додао бих само да је разлика између ФК и КК ЦЗ у томе што ФК не интересује више готово никог, једноставно су скоро сви дигли руке, па се и не труде да бране те олоше у управи, а и што би - кад су олоши лол. Заправо су сви дигли руке од ФК осим оних који се богате на Звездин рачун укључујућ и вође и сличне ситне сецикесе и јајаре које су трајно уништиле ФК, ал то је прежвакана прича. У КК је другачија прича, ради се исправно, клуб напредује и наравно да ћемо бити уз те људе који нам, да се тако лоше изразим, доносе срећу нелол

ФК не интересује више готово никог, једноставно су скоро сви дигли руке, па се и не труде да бране те олоше у управи, а и што би - кад су олоши лол

pa onda je to kraj. a i mi realno jedemo govna sa partizanom i zvezdom, daj bar da pogasimo govna da se ne bogate lopuze. frapantno je da ljudi iskoriscavaju ljubav prema zvezdi, partizanu, pa i prema drzavi da se bogate.

Neleteh na ovaj klip danas, izvučeni su segmenti iz utakmice u kojima je Partizan udvajao Bobija. Ako izuzmemo par akcija gde je Bobi pokušavao nešto na silu i akcije u kojima je odbrana bila stvarno odlična, upadljiva je statičnost pojedinih igrača koji čekaju pas na 7-8 metara od koša, bez da im padne na pamet da se pomere.
Neverovatno je koliko prostora ostaje iza leđa Partizanovim igračima, naročito u prvoj, trećoj i petoj akciji. U prvoj i petoj akciji su na suprotnoj strani od Bobija, Dangubić pa Kalinić, koji bi lako završili akciju utrčavanjem iza leđa odbrane, što da ne i alley-oop-om.
Plus je igraču koji prima povratni pas od Bobija lakše da doda ispod koša nego u ćošak. Da ne pričamo što su ta dodavanja kraća i brža.
https://www.youtube.com/watch?v=yzSicCCsfJ0

лол, па скоро у сваком нападу су имали отворен шут (и то играчи који би требало да погађају, џенкинс, блажич, калинић). ово је била тактика "збуни радоњу".

играчи који би требало да погађају

хаха, јеби ти мене ако не бих дао више од 4 тројке на 3 утакмице из шездесетак покушаја

тројку не треба ни да покушавају да убаце

Ма знам да нису у форми, само кажем да ова тактика није нешто што Душко планира да му буде кључ одбране у најважнијим утакмицама. Више је неко збуњивање или нека специјална одбрана коју ће понекад да користи.

prethodni mec je bio sprdnja tek ce tu da prsti ne verujem da ce partizan da udvaja bobija na sledecim utakmicima ovde su samo isprobavane raznorazne gluposti

Bobi je razarač. Samo ga treba pustiti da šuta.

ej gde si rasni brat kakav si

Evo me dosadno. Jurim neke grke da mi majicu pošalju.

Jbm li ga možda je hteo Radonja da vidi da li može da dobije tekmu trojkama. Ne verujem da će u nekim bitnim mečevima ruka biti opuštenija (mada nikad ne bih rekao da će imati 90% ubačenih slobodnih u KRK).
Ma nije tu toliko problem Radonja, nego ako si Dangubić (nemaš šut za 3, nemaš šut sa poludistance) kreni ka jebenom košu kad vidiš onolki prostor ispred sebe. U vis bar zna da skoči.

Ма ово је било класично збуњивање... Цедевите. Ко их јебе! И њих је Циобна пустила. Целу утакмицу су водили и на крају Цедевита преокреће, плус у последњем нападу играч Цибоне краде лотпу и уместо да је дода слободном играчу или да покуша да финтира, шутира из немогуће позиције три и по секунде пре крај и погађа ивицу табле.
https://www.youtube.com/watch?v=YFJxlTvxb1M