Prijava

Kad sam vidio kako igraju protiv Partizana znao sam da će da eksplodiraju protiv Makabija, mnogo važna pobjeda, MNO-GO!

Pao prvak Evrope!

Јеби га Слепи пријатељу драги, ујебаће Тео :(

Svaka čast čoveku što reče da će M Will da jebe!

Тејић ме сваким својим наступом све више одушевљава, бори се момак ко лав.

Јеби га Слепи пријатељу драги, ујебаће Тео :(

Ујебо је и Јака ког сам ја додао, тако да смо ме зајебали обојица, па се и не срдим... Само нек смо ми раскурцали Јеше, мени доста... Новац дође и прође, Скорцијанидисова гримаса након Бобијевих 20 поена преко њега заувек остајe

WE ARE YVEYDA, WHO THE FUCK ARE ZOU

JEBAC NEK SPREMI PRKNO

Нисам баш мрачио као Бач, а лепо ја рекох да ако ови имају слаб дан, а наши крену да сипају тројке као ненормални, можемо да их добијемо.

vucicupederu
Zelim vam puno srece, ali kapiram da ce sve ispod 60 razlike za Makabi biti senzacija.

Шта рече?

Svaki pravi navijac treba da udje u sezonu sa ovim ocekivanjima:
-Osvajamo kup
-Osvajamo ABA ligu
Osvajamo domacu ligu
-Idemo na f4
-Dobijamo svaki derbi

Ko ovo ne ocekuje treba da se zapita da li je pao u depresiju.

- Куп http://x.vukajlija.com/assets/16-em-check-30c3bf754e73369e2b602b97f37c2005.png
- АБА Лига
- Домаће првенство

Све осим ова три трофеја јесте неуспех. Јбг, наместили смо последњи дерби, тако да ништа од свих победа у дербију. А Ф4... Хахахаха! Претера га, Расни!

Tejiću svaka čast za ono bacanje po parketu, odbranu i pametne faulove.
Suđenje kriminal.

Све осим ова три трофеја јесте неуспех. Јбг, наместили смо последњи дерби, тако да ништа од свих победа у дербију. А Ф4... Хахахаха! Претера га, Расни!

Plasman u top16 ne pominjete?

Суђење вала баш. Неколико недосуђених фаулова на Бобију, а и кораци бекова Макабија.

Plasman u top16 ne pominjete?

То није било обавезно, али јесте био један од циљева. Ипак се трофеји броје.

Holokaustuj jevreje holokaustuj marka holokaustuj gersina holokaustuj skorcijanidisa holokaustuj natali

јбт колко ме смарају ови новинари на конференцијама за штампу са дебилним питањима типа ''колико је атмосфера утицала на резултат'', ''шта мислите о навијачима'' и сличним изложеним срањима... дај причајте о кошарци, боли овог јешу туки и за делије и за атмосферу

vucicupederu
Zelim vam puno srece, ali kapiram da ce sve ispod 60 razlike za Makabi biti senzacija.

banujte ga za klevetu

Nadam se da smo ih pomazili po glavi nakon ovakvog guženja.

Dobra tekma, išlo nas fino baš.

Жале се јеше на тврд кош лол

KLEVETA
TOVAR GOVANA ZA MARKA

Shomy23

Жале се јеше на тврд кош лол

a tvrd kurac im nije smeto?