Prijava

jer glas razuma ne sme mirovat, istina mora pobijedit

jel tako vuckopederu?

postoji snimak iz druge perspektive naci snimak od kosa il kako vec tu se vidi da je drobnjak uleteo iz auta mozda ima na jutjubu mrzi me traziti

боли ме курац и да је био аут

Neću da vučićupederujem po njihovoj temi, pa ću ovde prokomentarisati

Jericho
Slazem se, pitanje je da li cemo mi imati budzet i kad obezbedimo EL, a njima je maltene obezbedjen, iako ce ispasti i igrati Kup Tatjane Vojtehovski. Ali da je bila obrnuta situacija, vrlo moguce je da bi nasilno ugasili klub, ili uvalili svoja govna u upravu, kao u FK.

Hahahahahah!!!

Nivo frustracije i paranoje u grobara je u ovom periodu viši od bilo kog drugog nivoa od kad postoji svemir i vreme.

Daj Truce dal si realan... mislim koga zabole za Drobnjakovu trojku, ali vidi se lepo da je covek metar od auta i u prijemu lopte nogom na zemlji. Ovo je najjasniji snimak koji postoji, sve drugo su nagadjanja i pretpostavke.

Slepi, naravno da ne ocekujem trunku realnosti na ovakvim temama, prvi ja nikad nisam bio "realan" i priznajem svacije pravo da brani tim za koji navija.

Ali ovo sto je Jericho napisao, pa sta da kazem, postupci takozvane "zvezdaske" ekipe koja vodi drzavu su sve osim realni. Jebiga, slazem se ja i priznajem pravo da se pomaze svoj klub, ali nacin na koji se radi poslednje tri godine je seljacki, jadan i potpuno frustrirajuci. Ne znam zasto se neko iznenadjuje kad u grobarskoj javnosti pojavi takvo uverenje. U to ime molim ako neko moze da mi odgovori:

- Cime je to privatni klub Covica zasluzio da posle dve godine ima budzet koji mu omogucava egal utakmice sa najjacim klubovima Evrope?
- Koji su rezultati i uspesi doveli sponzore, ako izuzmemo bolesne frustracije i mogucnost da se primenjuje cista sila?
- Da li je realno da fudbalski klub koji u prvom delu prvenstva ne moze da spoji dve pobede, zaredja 17 pobeda i osvoji titulu?
- Da li je realno da novoosnovani vaterpolo klub VET Zvezda napravi drim tim za dve godine i postane prvak Evrope?
- Da li je realno da Tadicev rezim dovodi najveceg sponzora u istoriji klubu koji nema titulu i znacajniji uspeh godinama, dok ucesnik LS i EL nema generalnog sponzora sve vreme?

Partizan je imao neku podrsku tokom prethodnih godina, ali nikada ovako nezasluzenu, providnu i sramnu. Posle se kao cudite sto grobarska javnost ne moze da vas smisli.

Zinite kurve kad bacamo svrs po sirotinjama

Vucicupederu idi u parove brt mislim da bi lepa lukic bila voljna da te saslusa

хахаха шоми

Бјелица МВП марта.

Bivši košarkaš Crvene zvezde je prosečno u martu beležio 15 poena, 9 skokova, 3 asistencije i blokadu po utakmici.

Bjelica je imao u martu prosečan indeks korisnosti 24,75. Mnogo bolji od njega bio je centar Crvene zvezde Boban Marjanović sa prosečnim indeksom 31,5, ali je Fenerbahče ostvario četiri pobede, pa je Bjelica zbog toga dobio priznanje.

А у коментарима све сами Срби и Турци који не јебу све списку једни другима... Морао сам да оставим један коментар.
https://www.youtube.com/watch?v=zchznNLzh0A

Bjelica zreo za nba

Иде он у Минесоту на крају сезоне.

tesko da ima snagu za nba al kako je napredovao kroz celu karijeru ne bi me cudilo da se i tamo snadje... bilo bi dobro bar da proba pa jbg fali mu bes inace

Биће добар и тамо, па ни Миротић нпр. није јак физички па доминира НБА.

Брате, читам већ 5 година на све стране како му фали муда, како је ладовина, а лик је све бољи и бољи, и много користан за екипу.

da da prvi sam prozivao bjelicu da je picka al ono postao je dovoljno dobar da ne mora da se kurci mada je pozeljno posebno u nba pogledajte nurkica slepcinu npr

i da mirotic je dobar primer sad kad razmislim bjelica i nije toliko slab koliko se ne izivljava igra i na tri i cetiri stavljo ga je obrad i na pet par puta ove sezone lol tako da nije da nema snage

Ma ima bre i muda samo mu je takva faca da uvek deluje ladan ko spricer

Setite se kacenja njegovog sa grkcima ista mu faca bila

Igra brate sve dobar sut, dobar ulaz, skace, zakucava, poceo i asistencije da deli, finu odbranu igra-trenutno jedan od kompletnijih igraca u evropi pa jbg eto mvp je ovog dela el(sjebali bobija lol)

Човек само није ложана, одрађује посао и не прича много. Не треба да глуми лудило на силу, није то никакав гарант успеха или неопходна ствар за исти. Шта је све урадио и колико траје Тим Данкан у тој лиги пуној дивљака.

Имамо доста добру репрезентацију. Већина ових са СП-а је напредовала прилично.
Бјелица, Богдановић, Калина, Јовић. Тео је консатантан. Радуља не знам у ком је трипу, а Крле се ваљда повукао из репрезентације.

Ови остали су небитни, мање више. Симон мађија, Рашко, Бирча бог, Штиме геније.

Од ових што су били на СП.

Али када се ту придодају Боби и остала дружина, мислим да ћемо бити јачи доста него прошле године.