Prijava

Ал' је сјебан конкурс...

Ал' је сјебан конкурс...

I meni se čini.
Da l' da otvaramo treći uopšte?

Zasto da ne ? Mozda bude uspesniji od ovog (mozda i od prvog :P)

Otvaraj temu za glupe postere al bez konkursa ovo je bezveze kad 5 ljudi glasa

Glasalo je 10 , ako ne i vise ako cemo pravo

Zanimljivije je u vidu takmicenja .

Vidjećemo koliko će uopšte kandidata biti nakon ovih novih restrikcija.
Više se ne računaju oni namjerno pravljeni za konkurs.

Da l' da otvaramo treći uopšte?

Јбг, у првом је био већи избор јер су били у игри сви постери од почетка.

За овај други се убацило и доста намерно глупих постера. Изгубило је драж.

А за убудуће неће бити оних ликова испод 50 бодова тако да јбг, контам да смо га испушили. ;*

Samo 13 članova je učestvovalo u glasanju.
Čak ni ja nisam.

Možda je najbolje da ovdje prekinemo :))

ja ipak mislim da bi više ljudi glasalo da smo reklamirali po četu i na posterima i definicijama niko nigde nije kačio
al u pravu je luli pitanje je kolko će biti glupih postera sad kad ima ovo ograničenje a ako ih bude lako je napraviti novu temu par dana treba sačekati da se vidi kako stoje stvari i ne zaključavajte temu da kačimo ovde glupe postere čisto da vidimo koliko glupih će izlaziti na dan

Ja bih učestvovao, ali sam slabo gledao postere ovih dana, za novu nisam bio tu i tako....
Super je tema i ideja, stalno gledam, ali nisam glasao iz razloga što sam siguran da je bilo glupljih ali da su promakli :)
Nemojte da gasite temu :)

Gde je moj DRAKULA DRAGIŠA?!

Шта бре да рекламирамо?

Контам да је суштина ове теме да се предложи што више глупих постера и да се људи томе смеју. Овај избор је формалност, чисто да се нешто изабере на крају.

А сад можда је конкурс требао да траје дуже како би легло још глупих постера али опет смори вртети 50+ страна.

Тако ја контам.

Gde je moj DRAKULA DRAGIŠA?!

Lullaby brise of topik

ja sam dao 10 narukvici i stiven je dao 10 narukvici, mislim da ti se dignitron sjebo lulaby
peder smajli :D

Ko da je namerno preskocila takvu sliku xD

Lullaby brise of topik

Čekaj, oćeš da kažeš da nije bio glup?