Prijava

Ne znam, to mi novo. Možda so može oštetiti lak. Ja takvih problema nijesam imao.

207 000 prešao, '87 godište
ko nov
prvi vlasnik od uvoza

BJEŠTE LJUDI, IMA PLIN!

Makaronac
207 000 prešao, '87 godište
ko nov
prvi vlasnik od uvoza

To nešto ka moj slično. Jedino malo kilometraža, al' je zato ko nov.

Četvoro vrata bolje od dvoje? Ne bih reko.
https://www.youtube.com/watch?v=ovEI5yJnqwk

Vozih ovo čudo.
http://preview.netcarshow.com/Volvo-XC90_V8_AWD-2004-1280-03.jpg

4.4 V8 Yamaha motor. Auta što počinju sa "vol" jebu.

Enigma. Kako krivudati pri 20-30km/h? I šta koji kurac ide u rikverc.

Није искључено да је хтела да убаци у прву па убацила у рикверц пошто на Застави мењач иначе иде к'о лавиринт, зато су га и направили лаганог, да лопови могу само да га однесу и да се не јебавају с брзинама лололол

Jes. Japaner, za Volvo namijenjen.

Какве лепоте данас на оном плацу за лицитацију, мечке W140 S500 и s600

у томе је сто посто слоба гујсцу жуљао

Koja je kilometraža (i cena) i kakvo je stanje?

Пет сома евра, 300-400 прешли, стање је мех

Пази цена није толико лоша, у иноземству су по шес сомића минимум. Међутим код нас би то била лоша инвестиција, нема овде људи који би га купили после а ја немам дес сомића да инвестирам.

Jbg, i tako mator, pa ima lude cene delova i održavanja, ali mislim da vredi.

Kupiš blindiranu predsjedničku mečku i boli te kurac. Na kasetofon samo "volim i ja vas".

Пази и јесте и није много. Када погледаш да код нас можеш да набавиш аудија С8 за три сомића, а аути су исти калибар
Сада видех у огласима, има један с600 пристојан за 3 сомића такође

блинда је за пичка, в12 с600 је права машина :) Напуцо би АМГ фелницу и спустио слона до земље. Мислим да би то био најјаће крими возило у БГ. Уствари било би друго, на првом месту је један Брабус В220 ког сам видео на Звездари

Osmica bila nekad glavno "krimi" auto. Obavezno lepeze i sivi retrovizori.
Sad X6.

Samo lole prave voze X6.

Danas išao sa rođakom da vidimo neko auto da kupi. I gledamo mi kola, Opel Insignia inače, i ja vlasnika pitam, a jesu li se u ovom autu vršile seksualne aktivnosti. I lik poludi, puče me šakom, izvadi tetejac, ppotegnu, rani rođaka, ja ga nogom u glavu, pade on na zemlju, i u tom trenutku me neko udari u potiljak. Budim se ja, zavezan naravno, ispred logorske vatre, rođaka mi ispržili i jedu. Ja gledam oko sebe šta je ovo koji kurac, kad domorovci brate.