Prijava

Јеботе псето која је ово клотина од опреме, мој 2004 поло има бољу. Ово једва и климу има.

Нема шансе да би икад узео ауто са овако посраном опремом. Још овај волан је као створен за команде на њему...

Међутим то је проблем аута овде, што јебемо сваки има најочајнију упрему на смету. Јеботе нема голфа шестице у србији са двоје врата и са шибером. Као да је шибер нешто богзнаколико ексклузовно. 90 посто тих шестица има преклот опрему, толико су јадни изнутра да нема шансе да га узмем

Normalno da su sve klotare kad gledaju sto jeftinije da prodju. Nemaju ni metalik boju.
Meni je najmilije kozhu da ima, tako da ni ne razgledam klot modele nesto posebno.

ne seri tuljane jbt, ko da je mnogo bitno da ima dugme na volanu :)

ima sve airbagove, tempomat, automatsku klimu, parking senzore i sta ce ti koj kurac vise? misim lepo je da udjes i da se telefon automatski zakaci na auto blutut i auto da ti cita poruke kad stignu, al brate...

sta tebi recimo fali na ovom pasatu od opreme, sto kad bi imao bi kupio?

Nije mu neka mana, ali ljepse izgleda masu i mos da upravljas radiom.

A i sranjo kad platis tipa 20-25 hiljada auto novo, a nemas komande na volan posrane :(

Раније путовале целе породице фићом на море па ништа није фалило, а сад ако ти ауто нема блутут, вај фај и дугмиће на волану курца не ваља

E ja bih Ficom ili Tristacem komotno. Fora bas, posto ih vise ne vozi sirotinja.

http://www.cars-data.com/pictures/citroen/citroen-c4-cactus_3292_35.jpg

e, a kod ovih automobila sa tacskrinovima (a to su za sad francuzi i tesla), nije mi jasno zasto ne loaduju neki kastomizovani android ili tako nesto nego prave svoje operativne sisteme koji su tesko sranje i spori i ni na sta ne lice.
teslu nisam video, al mislim da su oni dobro odradili posao.

jebote, ja da sednem sa jos 5 kolega i za par meseci bi im napravio bolji medijski sistem od onog sranja u pezou 308 (sto sam video). verovatno je i ovo isto govno.
ono mozda zato i radim u svajcarskoj a ne u francuskoj :)

jbt, ja sam imao sva 4 diska na w124 iz 92', imao sam šiber, prednje elektropodizače i centralnu bravu sa daljinskim zaključavanjem od dodatne opreme. kupio ga za 850 eura i išao iz švedske za srbiju i nazad njime bez frke iako je imao skoro 400 000 km na satu, ništa nije bilo da rikne i da mi napravi neko sranje. nije imao klimu, ali mu je hlađenje u stvari bilo jako dobro. a elektroniku u kolima bih voleo da naučim da radim, jer bi bilo ohohoj posla za mene sa tim komandama i tač skrinovima lolo

E jes bilo lijepo Ficu voziti. Leptire otvoris, zuji onaj motor, lagerujes prirubnice. Jos ako je 850 i ima sjedista od skaja...

E ja ne volim onaj tac skrin ko kod Tesle. Preveliko da jebe oca. Da je manji i da nijesu sve komande na njega enterijer bi bio masu ljepsi.

jeste ogroman... mada, mislim da su ga bolje odradili od ostalih, sto se tice upotrebljivosti.

Ljudi bre koga vi zajebavate. Pa vozio masu automobila od fice do porsea. I mogu da vam kazem da ti u principu osim radija, klime i bord kompa. Apsolutno nista vise ne treba (dobar motor se ne dovodi u pitanje), a to vidis tek kad sednes da vozis auto nekim poslom, zuris, noc. I mene bas briga sta od ostalog ima. A svi ti ekrani samo svetle i jebu te nenormalno. Naravno ako neko voli da mu auto bude lep unutro to sam ja ali opet 99% tih stvari ne vidis kad vozis. Jedino sto vredi svaku paru su dobri ksenoni. Pre cu uvek uzeti nesto sa jacim motorom i da rucno otvaram prozor nego da uzmem neku kotaricu al da ima ekrane i sve na glas. Jednostavno ti zaista nemas potreba za tim.

I ja mislim da su, upravljas njime citavim autom.

Naravno ako neko voli da mu auto bude lep unutro to sam ja

Je li ti Acent unutra Yugo-sive boje?

Ma koji jugo mahagonija brateeeeeeeeeeee

Vrh. Kupi mu onu kafenu oblogu volana, znas.

E jel mogu?
Ja mislio to smete samo vi na golfa II

Ne znam brate, zavisi ti od finansijskog polozaja. Da li je povoljan ili nije i to...