Prijava

Taj 2.0 tdi od 140 ks izbegavaj (imaš verziju od 170 koja je puno bolja i pouzdanija). Ovaj od 140 ks ima frku sa diznama koje su oko 1000 eura i još neke ''sitnice'' zadaju glavobolju.

nisam cuo nista o tome do sada.

Svakako ga nisam uzeo danas

B7 nema nikakvih problema sa diznama koliko god ks imao. Ne znam koje su to sitnice, i to prvi put cujem.

Ma sam onim DPF filterom ima problema i neke elektronske probleme ima (vežeš pojas, a on i dalje pišti i senzor vazdušnih jastuka). A inače dpf i dizne umeju da prave frku zbog lošeg goriva.

Pa B7 ti je bukvalno samo restilizovan B6....

Nastavak.

Taj koji ima problema sa diznama je b6 i to iskljucivo BKP sa simens diznama (znaci nijedan poslije 2007-8) dok su bosch i konti ok.
DPF jebi ga, produvas ga i to je to. Sa elektronikom nije imao nijedan sto sam ga ja vozio problema, a vozio sam ih dosta. Prvi put to cujem.
B7 imamo u firmi nekolika. Dobro je auto, pouzdano i sve to. Jedino sto mi se ne svidja je dizajn. Zato ce moje sljedece auto biti B6.

Meni se jesnom DPF zapusio na jednu sesticu, vozeno po gradu. Gas u patos i 5km dimio lolo

jbg, al tako možeš i popriličnu štetu da napraviš

Taj koji ima problema sa diznama je b6 i to iskljucivo BKP sa simens diznama (znaci nijedan poslije 2007-8) dok su bosch i konti ok.

Tako je majstore. Mene mrzelo da pišem

A moras ga produvavat jbg. I to samo ostro, samo bahato.

Ma to je posle do goriva brt ništa do auta. Nema manu taj motor generalno.

Taj koji ima problema sa diznama je b6 i to iskljucivo BKP sa simens diznama (znaci nijedan poslije 2007-8) dok su bosch i konti ok.

pa bas to, ovo za b7 prvi put cujem

A jebi ga, nafta slaba, jos ako se polako vozi...
E vele plin u Albaniju 40 centi. Ide lijepo na njega

kakva je razlika izmedju pasata, superba i a4? to je isti restilizovan auto jel tako?

ja msm da je a4 drugačiji, a pasat i superb su skoro isti. zavisi i o kojim generacijama pričamo.

ma sve to isto, ovaj a3 sto vozim je 100% golf samo lepsi :)
verovatno je i a4 isto sto i pasat, a onda stagaznam a6 isto sto i phaeton ili koji li je vec.

samo sportski su jedinstveni.