Prijava

a uz to ih i boli dupe da ne odvale vratima

Nije vezano za ovaj kontekst gore, ali kako mrzim ovakve ljude. U Spuž bih ih slao.
Nikad ničije auto mojom tranjom nijesam vratima udario, pa da je i prešlo pola metra na moj parking, a vidim ljudi voze novi Mercedes, sve u liniju parkirano, i bačaju vrata na drugo, ko da su krvnici. Jebem ti pamet ludu.
Lajsne od pola metra te ne bi spasile.

e, ono sto smo pricali juce, ovako ce fiat (mislim) da za jedno 30ak god da izbacuje automobil na benzin za protivnike elektricnih automobila, al nakon sto je vec propala firma.

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2015&mm=08&nav_id=1032885

Samo nek vrate 3310 u život!

Eh, uskoro ću da se igram sa tim tehnologijama.
http://i.imgur.com/4a4gync.jpg

иначе сам малопре прочитао вест због које сам бацио сате прегледања огласа...оће да мењају онај буђави закон због којег је ненормалан порез на аутомобиле преко 2.0 тако да сада не знам да ли да наставим по старим критеријумима или да узмем е класу ко човек

Bilo je i vrijeme više.
Treba proslaviti mečkom, V6 naravno.

не знам да ли знаш како је сада стање али ако не ево погледај ове табеле и кажи ми колико је ово дебилно на скали од 1 до 23,7?
http://www.polovniautomobili.com/auto-vesti/saveti/uskoro-izmena-uredbe-o-registraciji-automobila-po-kubikazi.php

сад лепо нека се гледа вредност аутомобила па по томе и цена регистрације и све кул, као оне амсс табеле које се гледају за царину оне су скоро по ок, не видим боље решење...

Predebilno.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5505154/mercedes-benz-e-220-cdi-automatic

Cena registracije od 70.667 din. do 75.977 din.

Lol, ko za kamion.

Jbg, ovde ti je godišnja registracija sa osiguranjem za saaba 3.0 dizela od 177 ks oko 1700 eura. A realno, sam ovaj primerak sa 450 000 km pređenih čak i ovako sređen i pola stvari na njemu je novo, ne košta više od 1300 eura.

Npr. za E39 530d isto 2001. godište bi bilo 2000 i kusur eura jer je ''rizičniji'' auto od saaba.

A za mečku e250 cdi 204 ks 2012. godište bi registracija sa osiguranjem bila 4800 eura lolo

Jes, ali je prosječna plata 4500.
Ipak realnija cijena nego u Srbiji.

Gtd bas sam e220 i gledao i i sad znam da je cena odrzavanja mecke velika ali kao ajde ko ga jebe ipak je mecka ali onda gledam ovo govno za registraciju i pomislim puca mi kurac bas i odlucim se za a6 i trazio jebavao se zvao i nasao neka 3 komada proverio ih u autokomercu i fazon samo da odlucim koji cu od tih. Sad me sa ovim bacili u rebus ne znam dal da uzmem e klasu ipak ili sta da radim jer bi e klasu uzeo neko 2010o npr a audija 2012-13...

Miki nije stvar u tome, pogledaj tabelu, stvar je u tome sto je registracija za npr bmw 2014-o godiste 30k a za tojotu 2001-o 70k jer je 2.2 a bmw 2.0

превише једу говна за регистрацију аута код нас. Једнога дана када будем возио алпину сигурно ће бити регистрована на инвалида :)))))))))))))))))))

Jes, jebi ga...

NEĆEŠ UZET BAURA JUREĆI ZA ALPINAMA!

Jes, ali je prosječna plata 4500.

Kamo lepe sreće hehehe. 1800-2700 bruto uglavnom (zavisi od radnog iskustva, da li si oženjen, da li imaš dece i sl.). 25% - 28% ti uzmu u startu na porez. Kolegin sin ima phd iz programiranja i skoro 10 godina radnog iskustva i radi za 3000e i to je sad dobio toliko jer je dobio blizance, inače je pre bilo oko 2500-2700.

Miki nije stvar u tome, pogledaj tabelu, stvar je u tome sto je registracija za npr bmw 2014-o godiste 30k a za tojotu 2001-o 70k jer je 2.2 a bmw 2.0

znam ja za to nelogično sranje, moj ujak plaća 70k za mercedes w210 E290 td 96' godište (prešao skoro 900 000 km). sad uzima w210 E200 ili E220 cdi restajling tu je valjda oko 50k registracija.

Imam komsiju koji nema levu nogu i bio sam se dog sa njim da uznem e220 automatik i da ga reg na njega pa bi mi reg bila sto evra al sam mu u medjuvremenu bas onako fino prebio sina i sad ga nisam nista pitao ali kapiram da dogovor otpada lol

Pitaj ove što se lome po ministarstvu seru li novine i oće li konačno biti normalna cijena registracije.

Ma znaš kako, ima da stave da je jeftiniji taj porez na luksuz i sl. a garantujem da će podići cenu nečeg drugog tipa putarine i sl. Boli njih kara da oni spuštaju cene i da nešto bude jeftino.

E nego šta kažu za uvoz? Kad počinje euro4 u srbiji?

Jes leti ona Ibica Kupra TDI sa semafora.
Ako budem kad ubacao dizel u Golfa toetaj.

Kolegin sin ima phd iz programiranja i skoro 10 godina radnog iskustva i radi za 3000e i to je sad dobio toliko jer je dobio blizance, inače je pre bilo oko 2500-2700.

laze te kolega.