Prijava

Ovo drugo citirano pickama kazes kad ih pokupis na bulevaru da ne cekaju bas kad krenete sa predavanja pa ih smaras da svratite na produzeni s mlekom ili neki cedjeni kurac iako bas bas zuris i to ga nabijes negde gde je malo manje mesta pa kao eto vidis sad sam ovde stao da je neki veci auto ne bih mogao a ja po ceo dan nesto zujim po gradu cimam se nesto oko nekog posla sto pokrecem evo ne stizem ni glavu da dignem a ne da se malo opustim ali bas mi prija sada tvoje drustvo toliko da bukvalno ni o cemu ne mislim moracemo ovo da ponovimo ako si za a ne vidim razlog da nisi sta radis u cetvrtak?

Astra H do 3000€ možeš da izabereš koji oćeš motor. Najbolje auto, ne vozi ga džaba Švabo do posla. A i Opel je 'Das Auto' samo što je VW ukrao to kasnije.

xaxaxaxaxa i onda ne može noge da stavi unutra i sedne kod Paninara u X6

Astra H do 3000€ možeš da izabereš koji oćeš motor. Najbolje auto, ne vozi ga džaba Švabo do posla. A i Opel je 'Das Auto' samo što je VW ukrao to kasnije.

Teško Astru H za 3000 eura, bar u Srbiji. Astru G može da bira i neke primerke 2004/5. godište.

Edit: i ne reče jel 3000 ukupan budžet ili samo za kola. Pošto treba servisi, gume, itd da se srede uvek.

xaxaxaxaxa i onda ne može noge da stavi unutra i sedne kod Paninara u X6

A pa brate nema x6 i nije dejvid bekam znaci mora da serenda

Dobro, mi ubosni imamo jeftinih astri.

ček, jesu iste carinske takse i kad bi iz rs ili bih uvozio kola, kao i iz eu?

Ovo drugo citirano pickama kazes kad ih pokupis na bulevaru da ne cekaju bas kad krenete sa predavanja pa ih smaras da svratite na produzeni s mlekom ili neki cedjeni kurac iako bas bas zuris i to ga nabijes negde gde je malo manje mesta pa kao eto vidis sad sam ovde stao da je neki veci auto ne bih mogao a ja po ceo dan nesto zujim po gradu cimam se nesto oko nekog posla sto pokrecem evo ne stizem ni glavu da dignem a ne da se malo opustim ali bas mi prija sada tvoje drustvo toliko da bukvalno ni o cemu ne mislim moracemo ovo da ponovimo ako si za a ne vidim razlog da nisi sta radis u cetvrtak?

to, to, ta neka pričica. Mogu nekad i da se provozam do fona da sa Tuljanom proćaskam o njegovim iskustvima sa polom, pa pokupimo neke menadžerke i pravo na lagani makijato u Strahinjića bana. Bela šulja, paćoti i brze cvaje se podrazumevaju.

dit: i ne reče jel 3000 ukupan budžet ili samo za kola. Pošto treba servisi, gume, itd da se srede uvek.

Ukupan, ni centa više.

i pravo na lagani makijato u Strahinjića bana. Bela šulja, paćoti i brze cvaje se podrazumevaju.

Hmmmm, ne brt ok? Xd

U BOSNI IMAMO BOLJE I JEFTINIJE ASTRE H AAAAAAAAAAAAAA HAHAHAHAAHAH

123:87 ZA BOSNU TRENUTNOOOOO

Jeftinije nije bolje to sam ocekivao da znas brt

U bosni nemaju bolje znanje

Bolje, bolje, u nas je auto svetinja.

Pseto - glas razuma.

Može H starija. Dobar je odnos uloženo-dobijeno u Opela.
Bi ođe Vektra 3 prefacelift dizel, ispod 3000, odma prodata.

Ja da dijelim auto uzeo bih neko grdilo od 5 metara. Veće auto => ti ga više voziš => ti više jebeš iks de.

Sedmica BMW dobija novi 3.0d, 400KS, 4 turbine, 4.6s do 100.

I to što kažeš hehe, onako kavaljerski, povezeš kevu de treba i baš te briga. Ali opet Vektra C + servisi, gume (ako nisu u dobrom stanju ove što su već na autu) i neke druge sanacije, teško da bi izveo sa 3000 eura.

A može lagano, staro je to, 3500 max.
Ova jedino što je slaba oprema bila, ali je dobro stanje jbg.

Servis na polu mu je nekih 100e a gume vrlo verovatno ne mora da kupuje do zime

Ja da dijelim auto uzeo bih neko grdilo od 5 metara. Veće auto => ti ga više voziš => ti više jebeš iks de.

Ima tu opciju da kao prvi auto kupi veci auto i razvozi kevu i da bude vise njegov nego zajednicki i ima opciju da kupi mali auto pa za godinu dana mali ostavi kevi a kupi bolji/veci/noviji hmmmm sta li je pametnije