Prijava

147 najgori auto sig

Uz njega treba izbegavati i
-Megana budjavog
-Generalno sve francuze osim nekih modela pezoa
-Fiata(sve modele sva godista)
-Vecinu koreanaca

Polo i ja kažem, eventualno Fabia ili Astra

Samo njemacko auto, vw, audi, bmw, mecka

Alfu ne nikako jbg pa sve da je 159
Megana 2 može 1.5dci. Nije to loše i troši bukvalno 5 litara max

Ovo sto makaron kaze plus fokus a nikako ovo sto brat napaceni mladenovacki kaze

Људи, кад купујем каблове за преспајање акумулатора, нашта треба да обратим пажњу? Сем на то да не купујем кинеске

Da budu što deblji i da ne bude im plastična izolacija nego gumena.

Megan ovaj 2 osečeni sa 1.5 dci je ko pravljen za Slepom ne drkajte kurac

Bakar je mnogo bolji provodnik od aluminijuma. Da budu kablovi elasticni.

Da budu što deblji

Zavisi od kolko su ampera, ako su za kamion onda su deblji jbg

Evo za ove sa jeftinijim kartama. Traži za kola al da budu što deblji

Zavisi od kolko su ampera, ako su za kamion onda su deblji jbg

Ма обични за ауто ми требају, који су најбољи који могу да се нађу код нас? Цена није битан фактор овде, битно је да ме не звекне струја

A ti već čupav i frčkav. Da te pukne struja ništa ti se ne bi skontalo na frizuri :DDD

Prilicno sam siguran da su svi nekineski za kola iste debljine

Brate i da te zvekne struja to je 12V nije da ce te baciti 18m u nazad

idi u prodavnicu auto delova i kupi.nije to puno.imas par ozbiljnih u gradu.tu te nece zajebati.

Odg na jebeni PVt Kosovatz

Nisam video brt na fonu nema ono zuto gore

@autor Slepi Ovako nesto brate nadji da ostane kevi da se vozi a tebi za godinu dana zavrsava posao moze da prodje kao auto za sprdnjicu ne ne ne idem ja nigde samo ujutru na kafu popodne da odigram tiket malo na predavanja i uvece do grada a ovo zgodno da ga parkiram bilo gde. Crn, nemacki znak i alufelne to je prvo sto picke vide. Plus je 1,9 koji njega tera samo tako. http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8159393/volkswagen-polo-19-tdi

auto za sprdnjicu ne ne ne idem ja nigde samo ujutru na kafu popodne da odigram tiket malo na predavanja i uvece do grada a ovo zgodno da ga parkiram bilo gde.

Ps - glas razuma po ko zna koji put. Sviđa mi se polo, mali je pa će keva moći da ga uparkira, a bogami je i fino jak, pa ću i ja da se bar malo ložim xDD. Ide u listu. Hvala :))))