Prijava

Pa zapravo nije ni tu. 80 evra ti je deo ovde. Da l hauba, da l krilo da l stranica da l vrata. Jer da su 2 tačke farba se celo da bi se izvuklo na poliranju. Ja Bogu fala imam drugare i limare i mehaničara pa ono

Sad mi je lakše :)

Imaš drugare limare i mehaničare okej a kakav si sa braćom?

Ej, malopre mi majstor zamenio sajlu, dva držača i neke plasticne krugove sto ide sajla preko njih. Podizač mi nije radio. 3 hiljade mi naplatio. Je l to realno ili me odro? Megan kačket.

Ofarbao mi jedan haubu, prag sa jedne atrane i zadnji rub. 120e. Crna metalik. Tu sam bio ubeđen da me otrsio. :)

De, aj nisu u auto servisima cene, al jeste u servisu za elektroniku u švedskoj.

35-40 evra čišćenje računara od prašine, kompresorom, 50 evra ako je sa zamenom termalne paste - 5-15 minuta posla.

60-70 evra čišćenje laptopa, pola sata posla.

80 evra čišćenje projektora, 20 minuta posla.

120-200 evra montaža projektora, 30-45 minuta posla.

Manje više za sam start 'za ruke' se uzme 30 evra.

E, to je pravo dranje xd

A inače u auto servisu sam radio sem redovnih servisa samo zamenu senzora bregaste na vektri b i to me izašlo skoro 80 evra.

Uzeo mu 3 soma ovaj kuka pa jebem ti i drzavu i ljude i sve pa ja ti za toliko ne bi ni prisao tom smederevcu

Jbg, ja nisam prodao srpsku zemlju, i to srce srbije.

hahah, ne brate, odrao te je majstor ko konja, to inače košta četrdeset dinara da se opravi

pa ja da sam majstor, najjeftinija usluga bi mi bila dve hiljade, a ta usluga bi bila da bacim pogled šta nije u redu s autom

hahah, ne brate, odrao te je majstor ko konja, to inače košta četrdeset dinara da se opravi

pa ja da sam majstor, najjeftinija usluga bi mi bila dve hiljade, a ta usluga bi bila da bacim pogled šta nije u redu s autom

Smajstorima samo oštro

Za sad je samo u Rusiji jbg. Povoljna baš i ljepša nego Dačija.

Niva Urban nešto manje od 10 hiljada ođe.