Prijava

Jebale te Mazde, Libre i ostala sirotinjska auta, 407 uzmi. Poz.

Nijesmo još zaboravili kakva si grdila kačio ođe.

Ma odakle mu za 407, vidiš da ima 2500 evra budžet.

има он и за 407 ал неће човек јебига, нека узме 307 и нек се носи у курац

може за те паре да вози бмв и мерцедес и ЛАНЧИЈУ КАПА ал неће, шта ћу му ја, ја га одговарао и не вреди

од почетка је за 307 и голфа 4, показао сам му стотине аута и није променио мишљење, шта ћу му ја јебига

Boji se da ćeš ga slomit sig, pokaži da znaš da ga cijeniš, šupkaj mu se da uzme 407.

сад каже узећемо кола за 15 дана хаххаа реко сам јебе ми се немој ме питати ништа више

јуче на 405ици отпала издувна грана јебена, данас сам варио то са мајстором, за 15 дана ће отпасти и точкови

дабогда се продала она 307ица дотад јебала га она

uzmi opel astru karavan, ne znam šta ga tupiš mesec dana ovde

Jes' mu pokazao ti i onu omegu što sam kačio ovde? To ti je pravi direktorski auto, a u tom cenovnom rangu ti je.

I Citroen može donijeti zabavu u vožnji xD

za te pare 406 je matera, ja ne znam što toliko bježite od njega.

beži markov ćale xd

Ne palinjajte momka.

Tolko sam besan da bi sad isamarao i marka i tatu mu

A ti marko umukni i kazi caletu da kupi sta oce jer ga kupuje svojim parama a ti kad budes kupovao uzmi lanciju budjsvu. A i nedaj boze da ga magovoris na nesto pa da zakuca mozak ce ti popiti i bices obelezen ceo zivot sa "eto lad slusam tebe"

I ili daj caletu da forumuje ss nama ili napusti temu ajde

1. Markov otac pita Marka oće li uzet Pežo, Marko ljutito negoduje.
2. Marko pita nas da li da kupi Lančiju, mi smo protiv.

=>
Marko je tužan

ма то сам му и рекао неколко пута пс, џаба, пиздим само безвезе

сад сам га одговорио од 307, ићи ће да погледа 406 у краљеву

Brt marko ima manjo procemat uticaja na ovu odluku od njihovog komsije milenka koji pije pibo ispred TRGOVINE haha i govori markovom caletu ma francuz ti je udoban bre a mali trosi ko upaljac