Prijava

па боље 406 реално

Mazda jes pouzdanija, ali rđa i Pežo je 1000 puta ljepši, 307 i 407 najljepši Pežoi ever.

Gledah jednu jedinicu danas, očuvana baš, jedino što nije 3 vrata i nije crvena jbg, ali def se stavlja u razmatranje.

Ma ok sto je lep, lepa je i mazda, nego je stvarno ok i sto se tice kvalieta, 406 pogotovo, iako ima godina..Ispod 2400 ne mozes uzeti tu mazdu da valja ne surduknes jos 1500 u narednih 6 meseci da je dovedes u red, moje misljenje, strucnjaci kao gtd i ostali ce ipak dati svoj sud..307-ici su nasli dosta mana, ne znam sta da ti kazem..

edit

jeste gtd ali su mu 307 i 407 mnogo skuplji

не волим хечбек ауте, баш су ми женски

407 јесте међу најлепшим аутима реално, да је хтео да дода 500 евра могао је узети њега

Sere mi se od tvojih kola marko ali evo opet cu izneti svoje misljenje koje je 407

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8952973/peugeot-307-20-hdi-66kw
ово хоће да узме јебо га он, ем ће платити атест на стакла ем је ружно женско говно ем је лоше и неудобно ем гледај на шта му личе седишта као да је возио прасад у њему

наговорићу га да ланчију узме свега ми

и ја би волео 407 ал неће јебига

A da nađete na placu neku dobru 407, uzmete na mini kredit, fazon date 1/3 odmah i ostalo otplaćujete na 50-ak evra mesečno?

Od svega što si naveo, ja bih se potrudio da nađem baš dobru 406 i da sam miran narednih par godina.

To bi vam bilo najbolje jer imate budžet 2000-2500 evra, bolje da se ne upuštate u nešto skuplje i novije.

A 406 > 307 po svakom parametru.

Sere mi se od tvojih kola marko ali evo opet cu izneti svoje misljenje koje je 407

SLUŠAJ OVOG ČOVJEKA ILI SE JEBI!

Jeba kredite, nikad kola na kredit ne bih uzeo. Nego, work harder - buy a car.

Malo krv propišaj i poštovaćeš oca i auto mu.

Ja sam to rekao kao neku desetu opciju, ako mu se 407 baš toliko sviđa.

A sad, glupo je da se raspitujem, ne znam u kakvom su materijalnom stanju, da li mogu da uštekaju za par meseci to što im fali do toga da mogu da kupe 407, da li mogu da uzmu taj kredit i da održavaju auto istovremena itd.

иде ми на курац много, ја му кажем пусти ме човече шта ме питаш кад те боли курац за моје мишљење и оћеш 307 од почетка он опет нешто једе говна, нека купи шта ме брига

ма какав кредит мики, он кад има сад да баци 2400 на оно говно имаће да баца још на додатне глупости које прате куповину овог смећа

крста ми, пре бих ону ланчију узео па нека се квари и нека немам за поправку

uzmite libru za te pare lolo, eto kad ti se već sviđa lančija hahahaha

Pasata peticu i ne jedi govna, nemoj nas ćerati da te napušavamo.

либра ми се не допада, није довољно ДИРЕКТОРСКА

јебе ми се стварно, нервирам се цео дан и отићи ћу после са њим до мионице и натераћу оног лика да плати чишћење седишта, више ме ништа не занима