Prijava

Jes Akord dobar, ovu novu su usrali da ne liči na akord, mene podseća više na mešavinu Mercedesa i nekog američkog krša lolo

Električar, jel to nik bio zauzet pa si morao da staviš spejs? xD

није најгора, гора је нека што смо гледали пре ове, најгора она муслиманска зелена боја и сјебана турбина

и нисам ја узео него мој ћале који не зна ништа око кола и јебо ме коњ што сам месец дана листао огласе ко будала и он опет купио оно што је зацртао на почетку болид

Nije spejs, nego prazan karaker hehe

Ma Bačje što kaže pseto možda ga je čovek održavao, nego ga boleo kurac da li će da ga negde očešati na parkingu. Ako nije truo i ako je motor okej dobar je pežo, bolje nego Dačija lolo

никад не бих узео ово од својих пара, ни за 500 евра да ми нуде... срамота ме је јако што ћу ово икад возити... ал данас ме је највише изнервирао кад је рекао човеку ја ово сину купујем АЛО ЧОВЕЧЕ КОГА ЈЕБЕШ ДА МЕНИ КУПУЈЕШ НЕ БИСМО НИ РАЗМАТРАЛИ ОВО СМЕЋЕ

Miki briši post jebote, oslepeću

Ne volim francuze, ali i vi presraste.
307 je lijep.

Ma jedan od lepših uopšte, ali boja usere svaki auto lolo

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/36/Maserati_Quattroporte_IV_2.jpg

Nego šta vi mislite, kakav je ovaj matori maserati za održavanje?

edit: 2.0 twin turbo

АЛО ЧОВЕЧЕ КОГА ЈЕБЕШ ДА МЕНИ КУПУЈЕШ НЕ БИСМО НИ РАЗМАТРАЛИ ОВО СМЕЋЕ

Koliko znam on ima dva sina. Hehe

Generalno 307 je fin auto, al onaj je šugav, migrante prevozio u njemu.

za sta je bre fin, sta pricate to?

za sta je bre fin, sta pricate to?

migrante prevozio u njemu

edit: 2.0 twin turbo

Samo veća šansa da se nešto pokvari lel

Nego šta vi mislite, kakav je ovaj matori maserati za održavanje?

Odlican. Vozio ga ja, devedeset i neke ga doterao kamiondzija iz KG. Radio kod talijana, ovaj ostao duzan neke plate, i ovaj kaze uzecu ti ovaj auto, mislio to vredi neke pare, talijan u fazonu, OK uzmi slobodno. I ovaj krene kuci iz Milana, napunio rezervoar, naravno merac ne radi (kao i pola instrument table, italijanska elektronika), preso nekih 150 km, i auto stane. On obleci oko njega, sta ce pozove talijana, ovaj ga pitao samo gde si? Ovaj mu kaze tu i tu, kaze nestalo ti goriva. 22 litra trosio benzina, plus ulja litar na 500 km. Tesko djubre od auta, posle ga je dso nekom drvaru iz Sugubine za gradju, i zadnji put sam ga video u Jagodini.

apsolutno me ne zanima da li su torazuluove price istinite jer su do jaja xd

hahahahahaha, a pa nije ni čudo što su po italiji jeftiniji od alfe 156 xd

isto sam čuo i za jaguare neke matore.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8857791/peugeot-307-hdi
ово смо гледали, нисам ружнији ауто видео у животу

usao sam na oglas i pise "ovaj oglas trenutno gledaju 2 osobe" hahaahah ako ovaj lik ima opciju da vidi koliko je puta pogledan oglas ima da digne cenu za 200e sutra xddddd