Prijava

Može vam Makaron srediti zukorlu, ja ga pito jednom za rasima kae samo sa zukorlićem radi

Ja ocu sa ugljaninom boks mec ako moze da se sredi. Samo da imam sest nedelja da se spremim, ne bih smeo to da izgubim.

Tacno armine kul film bas

Ako je to onaj momak sa cuvenim muftiya naljepnicama ne brinite, samo bmw ga interesuje xD

Što voza cg muftiya?

Ne znam brate, evo od tebe cujem prvi put da ga imamo.

Lolo, nisam ni znao da nema toga u cg. Vidim da imate dosta šiptara i bošnjooka pa ono kao, valjda imate muftiyu.

Inace prebizarnih kradja ima jebem ti zivot, a i prebizarnog padanja kod policije.
Valjda ce uhvatiti ove momke, kod mene merc nije sig xxD

Miki vidim da imas dosta gluposti i teske price da podijelis sa nama, ok je doza i mozda malo vise za veceras xD

budale, pa znaju li oni kakvog su mercedesa w124 mogli da ukradu za te pare, ili volvo-a s60 xd

* w202 ili e36

Jbg, ne znaju šta valja tutinci xd.

E to to ps nisam pratio na času ali da, w202 i e36 xd

San svakog uspjesnog muskarca sig.

Kad smo kod glupih priča, evo vam jedna skroz nepotrebna.

Svi ste čuli ono "izuo ga iz cipela" kad udare pešaka. I kao onda nije preživeo sig i to.

Pa pričao mi jedan veštak da je to istina ustvari, jer je ljudsko telo vecinom od vode, i kad nedajboze zveknes pesaka, od siline udarca mu se povuce sva voda iz nogu i cipelice mu spadnu, jer su mu stopala malecna u tom trenutku.

Drobro jutro svima i lep dan.

Pa to ti pricali na onom seminaru haha

Eh, novi dan, nova prilika za tilma da jede govna.

Tilmo ja te udarim u grkljan i ti umres od toga sto se sva voda popne u vrat i tu bleji dok se ne udavis je l tako?

Kako se samo koske skvrce toliko da spadnu patike, kako odlete patike 20m eh ta voda zajebana stvarno

Da. Stopala su puna mišica inače pa se voda povuče. Daj bre debgilu da l si realan