Prijava

Ne kapiram sto je rekao babi da iznese kljuc kad ne zna ko su gospoda.

Papet znas sta nam je ciniti

Da li neko od vukajlijasa poseduje ilegalnu automehanicarsku radnju koja rastavlja na delove?

Hahah krenite od makarončeve babe i sveže kupljenog golfa broj 5

Moramo da saznamo sta su nalagali babi posto mi nista ne pada na pamet.

E al ozb fb trebam te

Pa nema šta, pozoves babu, predstavis se kao unuk, BABA BRZO IZNESI KLJUČEVE MOM DRUGARU, SLOMIO SAM NOGU

samo da tipuješ babu prvo

Makaronca nema sanse da izvozamo ako je zavrsio medicinu za 3.5 godine. Zna vrv sve cake zivotne i to.

Ma da auto na oglasima. Nije glup jbt ne ide tom logikom.
Iz Tutina su glave došli da kradu kola sa pravim tablicama i kolima koja se vode na jednog od njih axaxaxa
Na 5 mesta smo motali kamere znamo kuda su otišli i kako su izgledali sve sve. Nema naplatne rampe nema gde da izađu noćaš se kapiram da ih navataju auto je u krugu od 20 km

Baba radi anderkaver za te tutincane.

Baba ukrala mečku. Jbg vučko smanjio penzije, mora da se snalazi sad.

Da li neko od vukajlijasa poseduje ilegalnu automehanicarsku radnju koja rastavlja na delove?

Ne posedujem ali znam ko ima

Boh auto do tutina ide ibarskom a kad tamo stigne nece ga naci ni vucic. Zukorlic mozda ako ga znate xd

Kako se zove onaj film italijanski/francuski sto se nesto slicno desilo, samo zavaljaju babi pricu da joj uzmu pare umesto kljuceva, tj. zvone na interfon dok se ne javi neka baba, i onda joj proture pricu baba ja sam, kako ko, tvoj omiljeni unuk, (ona kaze je l taj) kaze jeste, malo serenda, i kaze slusaj imas toliko para, imao sam saobracajku treba coveku da platim, slomio sam nogu izgleda ne mogu ja da se penjem pa da otvoris da das pare njemu? Ajde molim te, vratim ti ja, samo moram prvo u urgentni nece covek da ceka.

SPOJLER JEBENI

Podsetilo me na to malo, glavni glumac vidi ovog drugog kako pokusava trik sa novcanicom 2 puta u istoj prodavnici da izvede (da mulja sa kusurom), provale ga i ovaj ga spasi batina i zatvora, posle se udruze rade prevare i sl, i na kraju se ispostavi da ga ovaj drugi mulja od pocetka da bi mu izvukao pare i stan sto je on nasledio a ne sestra (njegova devojka od tog drugog neglavnog glumca)

Da, nine queens
U pravu je armin
Odlican film, mocni sibicari
Podsjecaju me na armina i papeta

Ma gde da stigne do ibarske digo Srbiju na noge

Zukurlića ne znamo s muslimanima ne šuruje se