Prijava

Audi 80 jaje ili audi 100.

Ne može se jajetu sic zadnji da obori, a i mali gepek ima. Stotke ću geldat'.

Na kraj će ispast' da kupim dvojku, ubačim ABF motor, a za teret uzmem Ladu karavan lolo

Jesi razmišljo i o w124 T? Cenim da se dobri 2.5d i 3.0d tj. da su dovoljni za tu karoseriju.

Pa fino bi mi leg'o 2.5TD. Još da ga registrujem na 1600 kubika i taman promijenim za 100 godina lolo

Pa jak ti je on, ima ga moj ćale, a i ja sam ga dosta vozio. 250td 113ks, 94' godište.

Nego jel znaš kakav je 2.2 dti motor koji ide u Saba 9-5?

Msm da je isti taj isao iu vektru c. Ako jeste onda je to motor bez mane.

Dobar motor. Što ne gledaš benzinca?

Zato što i 2.0t i 2.3t troše dosta, a i nisu ošli ni u jedan drugi auto, a onaj je išao u opele tako da ima delova.

Nestaje mi iz "Javne teme u kojima sam učestvovao".
Uglavnom, ako 'oćeš 'vamo da dovoziš, skupa registracija, a i slabo ko 'oće da kupi kola sa tolikom kubikažom.

U jbt 52000 registracija. Sve mi se čini da će biti Vektra B 1.6 16v ili 2.0 dti (opet). Jel to nešto poskupelo vezano za registracije? Prošle godine jedan kolega je platio 44000 dinara
za 2.2 dci lagunu.

Jes, kod vas seru sa registracijama. Jebi ga, ja bih gled'o dizela. Em manje troši, em ih gore manje ima, em ćeš ih ođe lakše i skuplje prodat'.

Skuplje je zato sto su podigli cenu obaveznog osiguranja za 45%

Što je jeftino ono trafo ulje. Jeftinije nego D2.

E, a zamisli da sipaš trafo ulje u 1.5 dci motor iz megana. Eksplodirao bi odmah.

Rekoše mi da sad trafo ulje nije kancerogeno, što je super. Kad trebaš da skupiš za nešta pare uzmeš trafo/lož ulje, ovako D2 ili euro dizel.

NE LAJ MIKI NA MEGANA DA TI NE BIH MERCA RAZLUPO PAJSEROM!!!

Da je valj'o ne bi ga prodav'o x)