Prijava

Saab je generalno brutalno auto.

ma nemoj karavan, da te zovu lubeničar u društvu

eno celta, eno lubeničara

Jedino za tovarenje. A za normalnu upotrebu ne bih kupovao karavan ili njegovog još ružnijeg brata - MPV.

Ja ne razumem ljude koji kupuju karavane.
'Prostran je' jesje drugar ako vozis lubenice pozadi..
Nemas sestoro djece pa za svakog po kofer

A fino je skuplji karavan. Skuplji karavan - više ljudi te opazi - više ljudi te pita "Pošto ti je ta krtola" - više ljudi kupi krtolu od tebe.

Ja ne razumem ljude koji kupuju karavane.

Ja sam kupio da ga tovarim. I izvlačim drva.

Ja imam karavan lagunu 2, sine oboriš zadnja sedišta imaš mesta kolko oš. A vi se jebite sa malim zadnjim klupama :))))

Gtd okej je to sto kazem akose bavis nekim poslom gde ti zaista treba gepek kurci, ali ako ima neko dvajes i neku bez djece.. ne treba mu..
Osim ako kurve nece tovari

Ako se nekom žena žali da ima malo prostora kad idete na more ne kupujte. Žensko uvijek može povući dovoljno stvari da skroz popuni i najveći prtljažnik. Zbog tog i ljudi stavljaju one mrežice na zadnju klupu, pa izgledaju k'o šinteri.

dobra je kad se vraćate sa studentske žurke, puni kurvi a jarani ti komirani pa ih potrpaš pozadi i naletite na kamion i 10 poginulih u autu

Gleam reklamu 'mlafost, NE ludost'

Kao satro izasli malo zebancija muski popili.
I sad decko daje devojci kljuceve posto ona nije pila alkohola..

DJES DEVOJCI JEBOTE BOLJE DA URNISAN VOZIS!

ima ona, pijan lik izlazi iz kafane, hoce u aston martina i prilazi mu lik, kao da pomogne da ottkljuca jer ovaj pijani ne moze, i umjesto da otkljuca, on mu baca kljuceve u rijeku i kao , spasio zivot bla bla

pa ja bi ga ubio

I sad decko daje devojci kljuceve posto ona nije pila alkohola..

To se u moje vrijeme zvalo pička. A i sad nije bolje, jer dava ženskoj auto. Kad ne čuva svoje stvari kako će čuvati tuđe?

Toti kazem.
Msm osnova rekle je dojaja.
Al de zenskoj jebote.