Prijava

Normalno. Ovaj model Sv.Ilije (40Il) je najbolji model po meni od nastanka fabrike do dana današnjeg.

Ja po hladnoći najvećoj, ima više štoperki. Kad su ušle u onu Kerovu Fiću, oko BMW-a će se otimati.

kada je motor nazad auto ti pleše

zar nemaju ovi novi automobili te traction kontrole i ta sranja da ne proklizavaju?

Ni Bog otac ti ođe ne pomaže, a ne neka elektronika.

Naravno da imaju ali nije izmišljena kontrola da 4.0 350 konja iskontroliše. Jednostavno nije moguće.

ma, jasno kad nema trenja da ne pomaze nista... ovo vise generalno pitanje. te traction kontrole pomazu kod skretanja, da koce odredjene tockove.
ne sprecavaju proklizavanje kod polaska, to ne kontrolisu, jel?

jesi li ti promijenio one gume celte?

Trekšn kontrol ti koči točak kad prokliza.

Nikad se u elektroniku skroz ne pouzdaj.

Vidi. Kod prednje vuče su kontrole malo siromašne, zbog poluosovina direktno iz menjača. Nema tu šta mnogo da se ubaci. Prebacivanje sile sa točka na točak prilikom proklizavanja i to je. Prednja vuča ne sme da dozvoli da oba zakopaju istom merom jer puca menjač, zglob ili poluosovina.
Zadnja već ima mesta za doradu. Vozio sam BMW koji prilikom proklizavanja pri kretanju pomoću klješta za kočenje i absa kontroliše sve to, u deliću sekunde sve to ide normalno. I na zadnjoj vuči postoji mogućnost špera, da oba točka vuku podjednako ako neki u nekom trenutku prokliza. Tad moš se popneš uz masnu banderu.
Normalno uz sve to treba da imaš odgovarajuće gume, veličinu felni, guma itd itd da bi precizno funkcionisalo. I da da nisi debil. Jer ako kolima od 4 iljade kubika nadodeš pun gas prvom tu je kraj on stoji u mestu šta god da imaš od tehnologije i elektronike

vido sam doduse neki nissan sa launch tehnologijom kako li zovu vec, koja je za to, za polazak.

Moze lsd i na prednju osovinu, samo ne toliki procenat blokade kao na zadnjoj osovini, pozdrav brate

samo ne toliki procenat blokade

Dakle ne može. pozdrav druže.

E bas moze. Eno ti fokus rs, megan rs, pezo 405 Mi 16, pezo rcz r itd itd

samo ne toliki procenat blokade

Ljudi, ovolike gume nisu za snijeg. Ja ih zovem SANKE. Koliko god se ti trudio, pazio, elektronika, jednostavno ne mogu.

svi vi što ste kenjali po fordu da je šelol avto
http://i.imgur.com/c58vb.jpg
albert misli drugačije