Prijava

A što ne uze ZX-ove ili BX-ove kad ti se prošćaše? Dobro, nemaju kul nadimak kao Suza, ali i za njih bismo smislili. Neke mislilačke i filozovske, u duhu citroenaša. Tipa eukaliptus.

Evo ti moj drug prodava BX-a. Dobro, satruo je masu, ali hauba je valjda plastična pa ona ne može. I renovir'o ga čitavog, stavio nove bombe. Divota od kola, ako si 069 on ima besplatne.

Neka, kad uzimam citroena uzecu onog glavnog

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2014&mm=10&nav_id=913789

L O L
O
L

ovo ako hoces da izadjes malo na stazu sa zenom i decom posle kupovine da se trkas. samo moras da fiksiras nekako kese i kolica u gepeku, da se ne rasipaju namirnice.

A đe karavan. Još će nabavit ove presretače od naših para. Karavane vole, već imaju jednog ili dvoje. Samo im krovni koferi fale, kamuflažu im jebem.

Treba mi neka limuzina , da je što novija i da košta 1700 evra , iz srbije da je registrovana i da naglasim mora biti DIZEL, šta predlažete ?

Audi 80 / 100, mercedes 190 i w124, a od novijih neka krš marea ili vektra, vw vento / pasat.

Golf dvojka, ču šta.

Sad bez zaebancije, imaš Audi, VW, Mečka jedino turbo. Imaš i onih grdnih Seata što na Alfu liče i Pežoa (kakva koincidencija da ja upravo prodajem jednoga, savršen, burka od kola, ma nema boljeg). Samo Mareu nemoj lud da nijesi. To ti je italijanski Jugo.

krš marea

Samo Mareu nemoj lud da nijesi. To ti je italijanski Jugo.

Lepo sam napisao krš. Ali za te pare bi mogla solidna da se nađe, a JTD motor je solidan. To je od tih ''novijih'' kako je on rekao. A za starije Audi i Mečka, možda čak i Laguna 1.

I ti savjetuješ čovjeku da kupi krš? Krš je bila i kad se pojavila, a ne stara 15 godina...

Pa nije ni toliko loša, imao sam u firmi jednu 2.4 td karavan, navukla se koječega i navozala po celoj Srbiji i ispustila je dušu na skoro pola miliona km, a vozili su je k'o da su je ukrali. Naravno, ona je krajnje zlo, ako ne nađe ništa u normalnom stanju.

To je najgore dizel auto koje za te pare može kupiti. Vjerovatno i najneudobniji italijan poslije Lančije Esagame.
Prednost je jako osvijetljena instrument tabla, hehe.

Naravno, ona je krajnje zlo, ako ne nađe ništa u normalnom stanju.

Pa to sam i kaz'o.

Loži vas tufer. Nema on ni vozačku, nije mogao duzme ljekarsko.

Znači predložio si čojeku najgore auto što može uzet, a zanemario na hiljade boljih. Jer, viđi nešto za Mareu:

Fiat Marea:
-Izdržljivost: -
-Kvalitet: -
-Udobnost: -
-Limarija: između - i prosječno
-Potrošnja: zavisi od modela, ide i do preko 12 litara nafte za određene
-Cijena djelova: proporcionalna sa kvalitetom, original preskupi, one što proizvodi svaki kineski podrum su ok po cijeni.
-Sam motor: vrti se oko prosjeka
-Godište: +
-Ležanje: -
-Ubrzanje: Nek bude +

To je u grubo, na prvi pogled slično sa Jugom 55.

Dilan Dog
Loži vas tufer. Nema on ni vozačku, nije mogao duzme ljekarsko.

Izgubio nogu na ratištu.

Ja mislim da je gore uzeti Eskorta ili tako nešto lolo

Uostalom predložio sam i normalna kola tipa audija i mečke, šta si se uvatio sa mareu.