Prijava

Taj da je seo u peglicu bi imao 20 prijava jer je debil.
Nije mi krivo što klinci ginu a sad ću to i objasniti. Ni ja dok sam odrastao niko nije išao zamnom da mi drži sveću morao sam sam da sudim šta je dobro a šta ne. Ako roditelji kupe jebenom detetu od 16 dina BMW-a od 200 konja gde im je pamet? Ako klinac od 16 na auto od 200 konja koji su mu kupili tata i mama da lakše pogine zgazi gas kolikogod auto može da ide neka pogine jbt. Samo da ne ubije nekog. Pa sine ako si retardiran i nezaslužuješ da živi. Taj može da gurne sam sebi prst u oko ili da aktivira bombu u dnevnoj sobi. Može da ga izvadi ako ima brata ili sestru pa mu otac i majka nenaprave situ grešku i sa njim,njom. Aukurac. Bukvalno malo ali realno.

Taj da je seo u peglicu bi imao 20 prijava jer je debil.
Nije mi krivo što klinci ginu a sad ću to i objasniti. Ni ja dok sam odrastao niko nije išao zamnom da mi drži sveću morao sam sam da sudim šta je dobro a šta ne. Ako roditelji kupe jebenom detetu od 16 dina BMW-a od 200 konja gde im je pamet? Ako klinac od 16 na auto od 200 konja koji su mu kupili tata i mama da lakše pogine zgazi gas kolikogod auto može da ide neka pogine jbt. Samo da ne ubije nekog. Pa sine ako si retardiran i nezaslužuješ da živi. Taj može da gurne sam sebi prst u oko ili da aktivira bombu u dnevnoj sobi. Može da ga izvadi ako ima brata ili sestru pa mu otac i majka nenaprave situ grešku i sa njim,njom. Aukurac. Bukvalno malo ali realno.

Taj rad.

Ovako je ispaštati iljade gimnazijalaca od 2 metra i 75 kila sa obućom 47 koji voze Škodu Fabiju karavam sa 3 cilindar 1.2 litra koja im u većini slučajeva služi da sa njom idu na takmičenje iz matemaatike. Nije pošteno realno.

Najgore je što je ubio drugu đecu.

Da GTD, reko sam to, To je jedini problem kod izginuća ovih debila.
I ta deca jbg trebala su da stave prst na čelo pa da se pitaju sa kime sedaju u kola.
Budibogsnama sve nešto nakrivo nasađeno.

Sad mi je krivo sto debil nije poginuo a i onaj oljin debilko, njega nazalost znam licno. I ne znam za koji kurac smo ga jednom spasli od batina sta nam je to trebalo u zivotu.
Evo nasoj cenjenoj ministarki dokaz da nije bitno koji je zakon debil ce uvek biti debil.

Evo jednog dosta finog domaćeg klipa, samo mu trza kamera nešto:
http://www.youtube.com/watch?v=ApBdkfPXw4U

Dobro ga ne ufatiše pred kraj.

Па најгоре је то што ти дебили скоро никад не погину, него погину сви остали сем њега. Ни овај, ни онај са панчевачког пута ни онај из НС-а... Сви су преживели. Мере и јесу да би заштитиле друге од њих.
Ал све је то курац док год полиција не ради ништа. Као овог што после толико пријава нису уапсили или му узели ауто.

Па најгоре је то што ти дебили скоро никад не погину, него погину сви остали сем њега

Pa manje više je vozač najzaštićeniji, mada sve je to od slučaja do slučaja.

Nego, baš pričam sa drugarom o tim novim zakonima i priča mi lik da je letos bio udes, niko nije poginuo, ali su se pošteno izlomili kada je lik, pijan, reno klijom, sleteo u jarak pored puta. A inače je bio klio 1.2 druge generacije. A bilo je sličnih slučajeva i sa jugom i sa drugim slabijim kolima. Mada je dosta krivice i na putevima. Nit je obeležena desna granica puta, niti ima osvetljenja, čak je i razdelna linija rađena običnom farbom, a ne fluoresescentnom. Ali manje više, ako si pažljiv nećeš imati problema.

Ne fali putevima ništa, nego je problem u vozačima.

Šteta što je hjundai.

Veloster je možda i jedini Hjundai koji mi se sviđa, baš lijep. Gled'o sam jedan u crvenoj boji. Samo je problem što je dizajniran za te Korejce, koji su rastom oko metar ipo.

Da ga imam kontam da ga ne bih polio benzinom i zapalio dok se ne pokvari.

Ja neshvatam, koliko god da koštaju primerci neke od tih marki, uvek rade par stvari koje me jako nerviraju tipa loše plastike i ono što mi jako kvari užitak u vožnji - plastične pedale, jbg, tako je ''jeftin'' osećaj kad pritisneš neku od tih pedala k'o da će ostati tamo gde je pritisneš.....e sad kola mlađa od 2005. godišta nisam vozio, tako da su to sve možda i unapredili.

isti kuratz i sa novim...burazer uzeo novi i30 kanta ko kanta, moze da sere ko sta hotje ali nema zavrsne obrade bez sxvaboa

Ovo: To je jedini problem kod izginuća ovih debila.
I ta deca jbg trebala su da stave prst na čelo pa da se pitaju sa kime sedaju u kola.
Budibogsnama sve nešto nakrivo nasađeno.

Ko ih jebe. Verovatno su u toku voznje djuskali po kolima i oni mrtvi pijani i tripovali su ludnitzu i kako su ludi i ribe se loze na njih. Znam iz iskustva, i ja sam bio takav i divljao sa 16-17-18 dina. Ako ne pazis sebe dzaba ti svaki jebeni zakon koji se donese.