Prijava

Zbilja kod vas probna. Nemaju rašta ograničavat onda. A i živjelo se i prije ograničavanja.

Можда 85 коња, а алкохол је свакако 0.3, добро то може да остане, исти је курац нула или нула три.

А одузимање кола је глупо, сем у неким екстремним случајевима, фазон направиш 17 поена, одузму ти дозволу ти возиш без исте и опет направиш неке поене, мада тад је већа забринутост како су павијану издали возачку јер стварно треба да будеш дебил за тако нешто.

Mnogo ljudi ce morati svoja ,,besna" kola da proda daleko ispod cene i da kupi daleko losija ,,normalna" kola za iste ili vece pare.

Ođe leži problem. Prvo protest. Da mi je đe bliže doš'o bih da podržim, iako me se direktno ne tiče.

Ма ко бре са 20 година купује бесна кола од својих пара, шта причаш бре који курац?

Ali oni koji prave najviše sranja će opet biti izuzeti od svega toga......misliš da će mitrovićev sin da vozi yarisa 1.0, oće kurac, ima opet da sedne u x6 i to verovatno sa jačim motorom nego pre.

Nisi video navodnike i nisi procitao sta nasa cenjena ministarka svrstava u besna kola...

У праву си за наводнике, али немој да се плашиш толико, биће ту неких корекција а и три године брзо прође. А ниси ваљда тек напунио 18?

Za 5 meseci punim 21 ali opet...
Dozvolu imam od 17-e godine i 16 dana ako oces u detalje

Šta ćeš ako uvedu ono do 25.-e?

Не знам момци шта бих вам рекао, сем оног од раније. По мом свакако бити неће. Али бих волео да мање клинаца гине

A 85 konja, ne trebamo generalizovat'. Što ako uzme ćaćin Senik od 101KS koji nikako ne ide.

А одузимање кола је глупо

Kod nas kad su zapalili u Podgoricu Zetatrans (đe idu oduzeta kola) bio vic. Policajac zaustavlja čovjeka bez tablica, zove komandira i veli: Da privodim ili odma' da palim?

Razmisljam i sta god bude reagovacu kao da su doneli za to do 25

До 25 неће сигурно бити, то вам гарантујем. Ако се буду питали ови са саобраћајног вероватно ће бити и 1400 кубика и коњажа и вожња ноћу и све, али до 21.

Kako ćemo vas zajebavat' ako vam uvedu to sa 1400 kubika lolo

Zbilja, što brane vožnju noću? Jedino sam od nekih žena čuo da ne smiju noću, ovako ko za retarde pravilo.

A 85 konja, ne trebamo generalizovat'. Što ako uzme ćaćin Senik od 101KS koji nikako ne ide.

Lol ili mondea od 90 ks, ide k'o puž.....

zakoni kod nas se donose da bi se politicari slikali, kao nesto rade, i u najmanju ruku su populisticki, naivni, brzopleti i retko kad resavaju stvar, osim sto taj politicar izgleda silno.

resenje je ovde, da osiguranje uracunava koliko je neko rizican za voznju, i da se ukine da mozes da vozis sa caletovim osiguranjem (tj, ako oce cale da mu i sincic vozi bmw, plati 10x vise).
znaci, ako sa 19 god vozis bmw od 120konja, placas vise nego da sa 30 vozis neku azdaju od 300 konja, i toliko. kako si stariji i ne pravis sranja tako pada cena.

jeste, ovi najbogatiji ce i dalje da se bahate blabla, al oni ce i ovako. osiguranjem ce bar platiti da neko drugi sa manje prekrsaja ima jeftinije.

1000-2000€ godisnje osiguranje za rizicnu grupu sa jakim automobilima (odnos masa snaga, oznake sport, neka rizicna marka, tipa bmw spojleri blabla) efektivno resava ovo bolje nego bilo kakav zakon sa granicama i instant resenjima.

To za vožnju noću je opet sranje. U BiH je zabranjeno mlađima od 21 godinu da voze od ne znam do ne znam koliko tokom noći, nulta tolerancija alkohola, opšta preporuka da godinu dana voze 10 kmh ispod ograničenja, slovo P nazad, oštrije reagovanje zbog pojasa i tako.

Znam milion slučajeva gdje su moji drugari isto tako vošteni od alkohola sjedali u kola i divljali po ulicama. U 4 ujutru. Izzdivlja se, ode parkira, ćao vidimo se. Milicije niđe. Džaba zabrana, ko će te ustaviti?

A eto, moja sestra, 19 godina ima, sjedne u mog ml-a, 2700 ccm, 160 konja, ne pređe 90.
A ml more dide 150 i da se ssa svojih 2300 kila transformiše u omanjeg tenka.

Ču prijava zbog nošenja bejzbolke.

Ako se uvede zabrana noćne vožnje, bilo da ljudi piju ili ne piju strecaće od milicije.