Prijava

A trebalo bi kroz časove to odradit', da vidi čovjek kako se kola ponašaju pri većim brzinama, ako ranije nije vozio. Na polaganje ako 'oće 15.

To već zavisi od kandidata, bilo je nas koji smo vozili na autoputu 120-130 km/h, sve je bilo po sistemu, ''ako oćeš'' (a i ako te instruktor pusti lolo). Znam ljude kojima je bilo muka od vožnje bilo gde, dobili su dozvolu, a nemaju pojma da voze niti voze (što je najvažnije).

Brate koliko je zalosno toliko je i smesno kakve strucnjake i kakve populistice poteze vuku. Ljudi koje novo vozilo koje moze da se kupi u srbiji ne moze da prebaci preko 140?
Jel ste mozda videli kakvog mamimog debilka su nasli juce da prica na tv navodni neki predstavnik mladih?

bilo je nas koji smo vozili na autoputu 120-130 km/h

Bilo je i nas što smo vozili oko kafana pa lumpovali sa instruktorom lolo

Zbilja, jel' ko polagao skoro? Jel' se što promijenilo od ranije? Razmjenjuju li se jebačke priče?

Pre 3 godine je bilo tako lol

A i fino je što vazda utovaraju građevinski materijal u njih, da se upozna čovjek sa vožnjom pretovarenog auta lolo

Nisam toliko građevinski materijal vozio (bilo je pločica za kupatilo lol), ja sam imao turneje po banatskim selima u potrazi za kvalitetnim suvim mesom i zimnicom.....

Jes, tako moraju ljudi što ne drže krmad da rade. Ja sam treb'o kokoši da gonim, nego ih povezo neki autobusom...

Xaxaxax ja sam isao sa instrukturom po auto otpadima oko beograda. Polozio sam pre 3,5god. Trazio je instrutor karburator za jugica i ono za vezivanje pojasa ono dole onaj automat. I sediste jer ovo nije htelo da se pomera...

Ja obuku na Golfa, a položio na Juga. Noviji bio, dobar. Samo ručna nije radila, ali ništa nije savršeno. Im'o onaj lijepi bež enterijer.

Prošle godine sam vozio živo prase u gepeku lolo, kupio ga u jednom selu, a vozio u drugo gde je vikendica. E, žao mi bilo krmeta u par navrata kad sam prelazio preko ležećeg i još posle u delu ulice gde je kaldrma.....kontuzovao sam nesretnu životinju.....

Sto ti se ne posra u gepek...

Vodio sam ga da kenja pre vožnje lolo

Ja to u prikolicu ako je živo.

kupujem evro kuku za golfa 4, plaćam dobro

Jbg, mi ne možemo da kačimo prikolicu ako imamo samo B kategoriju, treba ti C. Sad kad sakupim neku kintu ću da idem C da polažem.

Ja to u prikolicu ako je živo

Комшија је тако пре 10- 11 година фићом вукао магарицу у приколици од Футога до Бачке Паланке; пролазили они успут кроз Гложан, а оно иде словачка свадбена поворка уз све њихову тандара тандара музику- кад је животиња почела да њаче и да се рита, умало не откину куку с фиће лолололол

Kod nas BE za prikolicu, dobijaš B, B1 i BE kad položiš za kola. A ti ako 'oćeš još da registruješ prikolicu, C kategorija i registracija te više ispa'ne nego da častiš policajca kafu ako te ustavi jednom godišnje kad voziš krmad.

plaćam dobro

Dobro se vazda plaćalo, a zlo nikad.

Lol. Plus za magaricu. A i skupo im je mlijeko.