Prijava

hahaha samo uzmi u obzir kako su vožena službena kola. A gledaj ovaj a8 2.8 17 godina star, prešao skoro 520 000 km i traže više od 3000 eura lolo

Valja svasta ali neces kupiti nista da zmas

Malo da se ispolira i ko nov lolo

Mazda 6 i rav 4 mi zapale za oko mada sam preleteo samo

pa i što kaže pseto, od onoga šta valja, već su oni među sobom podelili. gledaj mazda 6 2008. godište, 6 000 eura, pa to nema nigde, a nije ni puno prešla.

Prelijepa je ta Mazda.

Oktavije po 3 hiljade, ova 68. npr.

A jbg, to je kao i sa bankom, to je početna cena, verovatno će ići do neke tržišne cene od 6-7 000 eura.

Čekaj, stvarno pričate o kolima koje prodaje država??? Pa dobro bre ljudi, računam da ste svi dovoljno pametni, što gubite vreme na te automobile kad običan svet do njih i onako neće moći da dođe. Sve je već u napred dogovoreno, trika nema da se ja ili neko od nas ovde pojavi, licitira i uspe da kupi auto.

Мазда раскива па закива па раскива да би опет заковала, ја не знам ко је ово дизајнирао ал један од најлепших аутомобила у последњих 20-30 година дефинитивно.

Odavno ne bješe bolje Mazde.

Ne mogu sad sve listat', ali ova 92. je dobra.
JEL IMO KO OĐE KAKU VEZU BIL JE PREDO MENE SAD?

Teško to, ako je iz pančevačkog preduzeća, već je prodata unapred xD. Znam da je gazda placa jurio neke Škode iz Elektrovojvodine i Vojvodina puta, ali da nije uspeo ništa

ja krševa mila majko

A nijesu svi, Honda je ona praćka, mlada, jeftina, malo prešla.

ma na prste ih nabrojati

Koji ima najmanju kilometražu?
Nađoh broj 179, 14278km- Fiat Punto 2012 god.

Ne pikamo Yugo Koral pod rednim brojem 350 i njegovih 9000km :D
Al 9k, ka' da je prešao 200k
356 Koral 5k, a raspad sistema, fale dvije nule.

360 Koral 1500km prešao
ladno su im motore ubacivali i onda atest?

Lol, Jugići ko od kartona.

Malo je preš'o i ovaj raspali Pathfinder (371).

Brate koliko ljudi numeju da voze. Nelol klasičan

Vozi zadnju vuču i u krivini se obrne za pun krug. Pa jebem ti mater bogaljsku