Prijava

Јел ишо ико да види оне државне ауте што су изложени и што се продају на лицитацији? Ту ће бити нека муљачина стопосто

Ја пролазио туда пре неки дан, прилази пандур крене да нас смара што гледамо кола, узе чојк кључ и уђе у једно од тих паркираних возила узима нешто. Стопосто је он то себи средио и резеевисао чим има кључ.

Мислим да ће ту бити неких мућки, само да схватим којих :) Баш сам гледао тамо неку октавију, пише на оном срању да је прешла пола милијона километара - ја погледам унутра, кад ово унутра као нов новцат - ма нема уопште ни једног јединог трага на волану. Мој поло има баш видљиве трагове а прешо је 150к а не ово говно од пола милијона. Пада ми на памет да су можда намерно окренули клиометражу тим возилима не би ли им почетна цена била јефтинија (купиће их неко са плаца и лансирати у даљу продају скупље и написати да су прешли 120к ољљољољоољ)

cela fora sa tim državnim kolima je što će da ih razdele okolo jer kao ne trebaju više, a već se pripremaju tenderi za nabavku novih vozila-

uostalom, nikead ni ne bi teo da vozim auto posle nekog govnjivog političara pa da zgazim neku babu

Каро набавили су они нове мазде шестице. Изложене су и те Мазде на истом месту, испред сива на нбг стоје мазде док су са стране ови за продају

Када погледаш реално добра је та финта као, смањујемо број аутомобила продајемо народу, а они у истом том периоду добили нове мазде. И саће свако ко и возио ауто државни раније само добити апгрејд у виду мазде 6 . А и већи трошак ће бити одржавати та нова говна јер се зна колико су сервиси и све за нов ауто него одржавати ове шкоде и остала говна.

А имају на продају финих слонова и старих а8, баш добар ауто ако оћеш да згазиш неку бабу. Једино што их цене на 3-4 сома еура

Nema tu kupovine za civile mojne da se zavaravate.

Ovo što Boxer kaže, jebi ga.

ише на оном срању да је прешла пола милијона километара - ја погледам унутра, кад ово унутра као нов новцат - ма нема уопште ни једног јединог трага на волану.

A ima i takvih kola. Na posao imam Opela nekog sličnog stanja.
Plus je što ljudi ne moraju da im mijenjaju volane i ručice mjenjača kad ih uvezu, nego direktno na sat.

Ма нисам ни мислио за себе да узме, него да узмем и да зављам даље логично

Je l čitaš ti? Ne može da uzme uopšte niko kome Tadić nije ujak fazon.

A sto bi iko hteo neki od tih auta? Izraubovana do maksimuma, vozena ko zna kako i gde, svakojaka govna se vozila u njima

Jer koštaju ko tvoj Opel npr. Ali ne može svak, jebi ga...

Jedva čekam da ove Mazde i Lexuse počnu prodavati. Do tada ću i naći vezu i skupiti pare.

Слепи Туљан

Јел ишо ико да види оне државне ауте што су изложени и што се продају на лицитацији? ...

Nekada je postojala ekipa koja obilazi državne licitacije i kupuje vozila za preprodaju. Oni su se protiv padobranaca na licitacijama borili tako što te lepo pitaju pre licitacije koliko tražiš da ne učestvuješ, pa ako se nađete ok, ako ne oni ne učestvuju. Pametni momci, nisu rizikovali.

Posle nije bilo države pa nije bilo ni njih.

Muljanje sa kilometražom je moguće, a inače je većina tih boljih vozila mnogo dobro održavana zato što se ona održavaju od tuđih para i tuđim radom.

Pero anđele. Zatekao sam te danas na temi Ljepote i evo sad na automobilizmu. Fejlovao si na obe.
POVEDI MALO RAČUNA O PONAŠANJU OLOLOLO

al su prešli bogaoca!
Kakvo bre održavanje
Aj ispiši mi račun da si odradio servis i lapo-lapo kinta.

Aj ispiši mi račun da si odradio servis i lapo-lapo kinta.

Da samo što taj račun može da bude koliko hoćeš a ne koliko stvarno košta, pa se uradi i ono što treba i ima za džeparac.

Neće političari da rizikuju kad se voze ...

POVEDI MALO RAČUNA O PONAŠANJU OLOLOLO

Ovo sad što sam napisao sam se zajebao, bio sam ozbiljan.

A zna se kako državna auta vazda završe, daju se za sitne pare određenim ljudima. Bilo ili ne ovako javnih "licitacija".

Ovo što kae GTD
U Mekdonaldsu sam bio prisutan kad se vršila audijencija ta oko kola. Imao sam prejaku vezu ali nisam uzeo jer su sve bile škode. Fabije, Oktavije itd. Da, bio je jedan Pasat karavan B5 al je bio V5 čini mi se onaj sa premnogo konja. POgađate, Pasata je kupio brat od strica Direktora održavanja ostala sva kola je kupio jedan čovek. Sinovac generalnog. Posle ih on krčmi po njegovom čapu jbg. Kapiram da je dobar na 20 kola bar 30 k evra

Kapiram da je dobar na 20 kola bar 30 k evra

Nema love u državi, teško ide prodaja, računaj 20 k ali da bude brza lova i to je sasvim dobra priča

A kako god okreneš, ne možeš izgubiti.
Pa nijesu gubili ni ovi što su kupovali (dobijali džabe) matorog Mondea i mjenjač uz njega (jer stari nije radio), pa zahvaljujući Fordovim tehnološkim rješenjima (skidaš trap da bi skinuo mjenjač npr.) i nadaleko čuvenoj limariji, nijesu mogli da odvidaju šarafe od truleži, pa su iskasapili komplet auto brusilicom, onda natovarili na Tamića i pravac otpad.